Newsy muzyczne

Alt-j zagra w Warszawie

Brytyjska formacja Alt-j zaprezentuje się 5 lutego w hali Torwar w Warszawie.

Indie-rockowa grupa wróciła do koncertowania po dłuższej przerwie, a na trasie promującej najnowszy album nie zabrakło Polski. Trio na początku czerwca wydało album „Relaxer”, który jest następcą dwóch przebojowych krążków zespołu!

Alt-J powstał dziesięć lat temu w Leeds z inicjatywy studentów artystycznych kierunków, którzy zdecydowali się poświęcić muzyce. Ich debiutancki album otrzymał Mercury Prize, najbardziej prestiżową nagrodę alternatywną w Wielkiej Brytanii. Single „Breezeblocks” i „Matilda” rozbrzmiały w stacjach radiowych, a dwa lata później ukazał się drugi krążek („This Is All Yours”), który otrzymał nagrodę Grammy i zyskał popularność przede wszystkim w USA. Do promocji zespołu w dużej mierze przyczyniły się doskonałe koncerty grupy, zachwalane przez fanów na całym świecie. Muzyka Alt-J to wyjątkowy wyraz takich stylów nowoczesnego rocka jak: indie, alternative, folk oraz jazz. Ta specyficzna mieszanka na długo pozostaje w pamięci, niosąc ze sobą niezapomniane doznania muzyczne.

Bilety na koncert są już dostępne w stałych punktach sprzedaży.

Ceny biletów: 150 zł (miejsca stojące) / 135 zł (miejsca siedzące nienumerowane)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ebilet.pl,www.ticketpro.plwww.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i SaturnŹródło: Go-Ahead