Newsy muzyczne

Get Your Gun z nowym singlem na koncertach w Polsce

Duńska stoner-rock'owa kapela Get Your Gun wydała właśnie nowy singiel - "You're Nothing" - zapowiadający drugi album "Doubt In My Rope Back To You".

"Sześć i pół minut mrocznego i piaszczystego rocka nie pozostawia wątpliwości – Panowie ciągle nie nie golą się zbyt często, na sto procent lubią Nicka Cave’a, a ciemną nocą śnią o dzikim zachodzie, spękanej słońcem ziemi i pościgach za dyliżansami".(musicnow.pl).

Get Your Gun - po bardzo udanym debiucie płytą "The Worring Kind", połączonym z intensywną trasą koncertową, w zeszłym roku zaszył się w studio, aby pracować nad drugim krążkiem. Efektów tej pracy pod postacią albumu "Doubt Is My Rope Back To You" będzie można posłuchać już w październiku na żywo w Polsce:

27.10.2017: U Bazyla, Poznań
28.10.2017: Hydrozagadka, Warszawa
29.10.2017: Alchemia, Kraków

Jak mówią sami członkowie zespołu - bracia Simon i Andreas Westmark - album numer 2 pokazuje nową twarz i więcej odcieni muzyki Get Your Gun, ale nie zabraknie na nim charakterystycznej dla zespołu atmosfery utworów okraszonych mistycznym wręcz wokalem Andreasa Westmarka.Źródło: Good Because Danish