Newsy muzyczne

Carlos Santana na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Meksykański gitarzysta główną gwiazdą tegorocznej edycji oświęcimskiego festiwalu, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca.

Santana wystąpi 15 czerwca na stadionie MOSiR. Będzie to dla niego piąty występ w naszym kraju. W latach 1994 i 2008 zagrał w Warszawie, zaś w latach 2013 i 2016 - w położonej pod Słupskiem Dolinie Charlotty. 

„Muzyka może być spoiwem łączącym ludzi. Tak brzmi wielkie przesłanie, które słyszę, odkąd byłem nastolatkiem, i w które wciąż wierzę” – napisał Carlos Santanaw swej autobiografii “Uniwersalny Ton. Historia mojego życia”. Te słowa doskonale wpisują się w ideę TLFO, dlatego czerwcowy koncert genialnego gitarzysty będzie kolejnym kamieniem milowym w historii festiwalu.

„Smooth”, „Oye Como Va”, „Maria Maria”, „Corazon Espinado” – to hity, które niemal na pewno znajdą się w repertuarze oświęcimskiego koncertu jednego z najważniejszych artystów w historii rocka.

Występ Santany w Oświęcimiu będzie jedynym polskim przystankiem na zaplanowanej na 2018 r. światowej trasie Divination Tour.

Bilety i karnety na koncerty TLFO 2018 będą do kupienia od poniedziałku, 15 stycznia. Więcej informacji TUTAJŹródło: lifefestival.pl