Newsy muzyczne

Hollywood Undead wróci do Polski

Po znakomicie przyjętych lutowych koncertach w Warszawie i Wrocławiu, grupa Hollywood Undead zagra w czerwcu w Krakowie oraz Gdańsku.

Koncerty odbędą się 4 czerwca w krakowskim Studio oraz 10 czerwca w gdańskim Starym Maneżu. 

Zespół znany z entuzjastycznych występów, regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie – od Atlanty i St. Louis po Moskwę i Manchester - artyści z niecierpliwością czekają na powrót do Europy:

"Cieszymy się, że możemy wyruszyć w europejską trasę koncertową. Uwielbiamy grać na Starym Kontynencie, lubimy Waszą kulturę i świetną publiczność. Nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i liczymy również na nowe znajomości. Do zobaczenia wkrótce!”

Ich debiutancki, platynowy albumu “Swan Songs” wydany w 2008 roku, zaprezentował genialne połączenie rocka, hip-hopu, muzyki industrialnej i elektronicznej i zdobyli miliony fanów na świecie. Następny album z 2011 roku zatytułowany "American Tragedy" zdobył tytuł Złotej Płyty i uplasował się na 4 miejscu listy Billboard Top 200, podczas gdy „Notes From The Underground” z 2013 roku wskoczył na pozycję nr 2. W 2015 roku HOLLYWOOD UNDEAD zdobyli popularność dzięki piosence „Day of the Dead”, która została odsłuchana ponad 21,1 razy na Spotify i wyświetlona ponad 17 milionów razy w serwisie YouTube.

Bilety w cenie od 129 zł trafią do sprzedaży 21 marca o godz. 10:00 i będą dostępne na LiveNation.pl i Stodola.pl Źródło: Live Nation