Newsy muzyczne

Rozkład Jazdy Openera 2013

Poznaliśmy godzinową rozpiskę tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu.

ŚRODA (3 lipca)

Open'er Stage
20:00 - Editors
22:00 - Blur
00:00 - Kendrick Lamar

Tent Stage
17:00 - Dawid Podsiadło
19:00 - Mikromusic
21:00 - Savages
23:00 - alt-J
01:00 - Crystal Castles

Alterklub Stage
16:30 - Patrick the Pan
18:30 - TBA
20:30 - Vavamuffin
22:30 - Vienio (Profil Pokoleń)
00:30 - Fox

Alterspace
17:30 - hipiersoniK
19:30 - Semantik Punk
21:30 - Plum
23:30 - Stroon
01:30 - Domowe Melodie

Beat Stage
19:30 - Pol On
21:30 - Marcin Krupa
23:30 - SLG
01:30 - Marcin Czubala

CZWARTEK (4 lipca)

Open'er Stage
18:00 - Kim Nowak
20:00 - TBA
22:00 - Arctic Monkeys
00:00 - Nick Cave & The Bad Seeds

Tent Stage
17:00 - XX^N^XX
19:00 - Sorry Boys
21:00 - Junip
23:00 - Tame Impala
01:00 - Maria Peszek

Alterklub Stage
16:30 - Miss God
18:30 - Please the Trees
20:30 - Ras Luta
22:30 - Matisyahu
00:30 - Łąki Łan

Alterspace
17:30 - Ptaki
19:30 - Lilly Hates Roses
21:30 - Pianohooligan
23:30 - Drekoty
01:30 - Fuka Lata

Beat Stage
19:30 - Chloe Martini
21:30 - Seb Skalski
23:30 - Miko Czajkowski
01:30 - Adam Zasada

PIĄTEK (5 lipca)

Open'er Stage
18:00 - Kaliber 44
20:00 - Skunk Anansie
22:00 - Queens of the Stone Age
00:00 - The National

Tent Stage
17:00 - Rebeka
19:00 - Skubas
21:00 - These New Puritans
23:00 - Hey
01:00 - Disclosure

Alterklub Stage
16:30 - Bobby the Unicorn
18:30 - Palma Violets
20:30 - Oszibarack
22:30 - Nas
00:30 - L.U.C. & Motion Trio

Alterspace
17:30 - Teielte
19:30 - Ifi Ude
21:30 - The &
23:30 - Kixnare
01:30 - Rykarda Parasol

Beat Stage
19:30 - Naphta
21:30 - Klaves
23:30 - Patryk Niedziela
01:30 - Envee

SOBOTA (6 lipca)

Open'er Stage
18:00 - Everything Everything
20:00 - Miguel
22:00 - Kings of Leon
00:15 - Jonny Greenwood
00:30 - Steve Reich & Ensemble Modern

Tent Stage
17:00 - Magnificent Muttley
19:00 - Novika
21:00 - Mount Kimbie
23:00 - Devendra Banhart
01:00 - Animal Collective

Alterklub Stage
16:30 - Sambor
18:30 - Hot Casandra
20:30 - Crystal Fighters
22:30 - Transmisja
00:30 - Lao Che
02:30 - Harotnica + NRM

Alterspace
17:30 - Stendek
19:30 - Fismoll
21:30 - Peter J. Birch & The River Boat Band
23:30 - Ballady i Romanse / Igor Boxx
01:30 - UL/KR

Beat Stage
19:30 - The Phantom
21:30 - Chmara Winter
23:30 - BLCKSHP
01:30 - Catz'n Dogz

Więcej informacji: www.alterart.pl 

 

Autor: Grzegorz Szklarek
Foto: The National

Pokrewne wątki: