Newsy muzyczne

Bilety Na Jazzanova Już W Sprzedaży

6 grudnia w warszawskim klubie Basen odbędzie się koncert berlińskiego kolektywu nu-jazzowego Jazzanova. Do sprzedaży trafiły bilety na ten koncert.

Ceny biletów: 85 zł do 30.09, 95 zł od 1.10.

Bilety dostępne w bileteriach Empik, sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet (www.ebilet.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl). 

Jazzanova to didżejsko-producencki kolektyw powołany do życia w Berlinie w roku 1995. Ich początki sięgają klubu Delicious Doughnuts Research, w którym na przemian występowali zaprzyjaźnieni didżeje: Alexander Barck, Class Brieler, Roskow Kretschmann, Stefan Leisering, Axel Reinerem, Jurgen von Knoblauch. Kiedy pojawił się pomysł nagrania kompilacji prezentującej klubu, jego rezydenci odkryli, że nie tylko łączy ich miejsc, przyjaźń, ale także estetyka muzyczna. Wszyscy byli zafascynowani tanecznymi beatami łączonym z muzyką lat ’60 i ’70 tych. Tak powstał najbardziej znany nu jazzowy kolektyw na świecie - Jazzanova. Po ponad 10 latach istnienia i setkach imprez didżejskich, zagranych we wszystkich zakątkach świata, powstał długo oczekiwany koncertowy skład z żywymi wokalistami i pełną sekcją.  W Warszawie wystąpią razem z amerykańskim wokalistą Paulem Randolphem i zaprezentują utwory z płyty "Funkhaus Studio Sessions".

Autor: Grzegorz Szklarek
Źródło: Good Music