Newsy muzyczne

Opener Ogłasza Kolejne Gwiazdy

Lykke Li, Wild Beasts i Banks to kolejne gwiazdy tegorocznego Openera.

Szwedzka wokalistka Lykke Li po raz pierwszy wystąpi w Polsce na regularnym koncercie. Artystka zamknie występy na scenie głównej 4 lipca (piątek). 5 maja ukaże się nowy, trzeci już album Lykke Li zatytułowany "I Never Learn".

Brytyjska grupa Wild Beasts dwa tygodnie temu wydała czwartą w swoim dorobku płytę, "Present Tense". Krążek już teraz uważany jest za jedno z najważniejszych wydawnictw 2014 roku.
 
Banks była nominowana do plebiscytu BBC Sound of 2014. Do niedawna na swojej stronie internetowej podawała fanom własny numer telefonu. Swoją obecność na scenie zaznaczyła EP-ką "London". Premiera debiutanckiej płyty Banks zaplanowana jest na czerwiec 2014 roku. Artystka zaprezentuje się 4 lipca na scenie Tent.
 
Opener Festival 2014 odbędzie się w dniach 2-5 lipca 2014, tradycyjnie na terenie lotniska Gdynia Kosakowo. Pozostałe gwiazdy imprezy to Pearl Jam, Metronomy, Interpol, Foals, Foster the People, MGMT, Phoenix, The Black Keys, Darkside, Daughter, Haim, The AfghanWhigs, Warpaint, Bastille, Earl Sweatshirt, Pusha T, Rudimental, Julio Bashmore i Tourist.

Bilety na Opener Festival można zakupić w następujących cenach:

Karnet 4 dni - 550 PLN

Karnet 4 dni z polem namiotowym - 550 PLN + 80 PLN - 630 PLN

Karnet weekendowy 2 dni (piątek, sobota) - 350 PLN

Bilety jednodniowe - 207 PLN

Pokrewne wątki: