Newsy muzyczne

Dokładny Rozkład Jazdy Openera

Poznaliśmy rozpiskę dzienną i godzinową tegorocznej edycji Opener Festival.

Tegoroczna edycja będzie trwała od 2 do 5 lipca na lotnisku Babie Doły w Gdyni. Oto dokładna rozpiska imprezy:

Środa

Open’er Stage

20:00 – Interpol

22:00 – The Black Keys

01:00 – Foster the People

Tent Stage

17:30 – Eric Shoves Them In His Pockets

19:00 – Fair Weather Friends

20:45 – Metronomy

22:45 – Night Marks Electric Trio

00:00 – Haim

Here and Now Stage

17:00 – Hanimal

18:30 – Pablopavo i Ludziki

21:15 – Eldo

23:30 – Earl Sweatshirt

Beat Stage

21:00 – Sander Mölder

22:30 – Flirtini

00:00 – Tasker

01:30 – Jamie xx

Alter Stage

18:00 – Żółte Kalendarze

19:30 – Wild Books

21:15 – Coldair

23:30 – Mooryc

01:15 – Niewidzialna Nerka

Czwartek

Open’er Stage

19:00 – MGMT

22:00 – Pearl Jam

01:00 – Rudimental

Tent Stage

18:00 – Pustki

20:00 – The Afghan Whigs

22:30 – BOKKA

00:00 – Darkside

01:45 – Pink Freud gra AUTECHRE

Here and Now Stage

16:45 – Call the Sun

20:30 – MØ

23:30 – Rasmentalism & Marcinkowski

Beat Stage

21:30 – Piotr Bejnar

00:15 – Kuba Sojka live

01:30 – Maya Jane Coles

Alter Stage

17:00 – Kuroma

19:45 – Weeping Birds

21:30 – Jagwar Ma

23:15 – Weeping Birds

Piątek

Open’er Stage

19:00 – Foals

22:00 – Jack White

01:00 – Lykke Li

Tent Stage

18:00 – Misia Ff

19:45 – Chromeo

21:15 – Wild Beasts

23:45 – BANKS

01:45 – Kamp!

Here and Now Stage

17:00 – Carnival Youth

18:30 – Bulbwires

20:30 – Mela Koteluk

23:15 – Ben Howard

Beat Stage

21:30 – Viadrina

23:30 – Kixnare

02:00 – Tourist

Alter Stage

17:15 – Hello Mark

18:30 – Hatti Vatti

20:30 – Royal Blood

23:00 – Rubber Dots

00:30 – Robert Piotrowicz

Sobota

Open’er Stage

20:00 – The Horrors

22:00 – Faith No More

01:00 – Phoenix

Tent Stage

18:00 – Plastic

19:30 – KARI

21:00 – Artur Rojek

22:45 – Daughter

00:15 – Warpaint

Here and Now Stage

17:30 – Daniel Spaleniak

19:00 – The Dumplings

20:45 – Pusha T

23:30 – Bastille

Beat Stage

21:30 – Mr. Lex

23:30 – SLG

01:30 – Julio Bashmore

Alter Stage

17:00 – Kaseciarz

18:30 – Szezlong

20:30 – Terrific Sunday

22:30 – KRÓL

00:30 – ZAMILSKA


Foto: Jack White

Pokrewne wątki: