Newsy muzyczne

Cochise przedstawia nowy singel

"The sun also rises for unicorns", czwarta studyjna płyta białostockiego zespołu Cochise, ukaże się 2 października. Kolejnym singlem promującym to wydawnictwo jest utwór „Dead Man Wanted”.

W związku z wydaniem płyty "The sun also rises for unicorns", zespół planuje promocję nowego materiału podczas trasy koncertowej. Znamy już terminy pierwszych potwierdzonych koncertów: 

03.10 Kielce - WooR

04.10 Rzeszów - Vinyl

18.10 Łódź - Scenografia

6.11 Częstochowa – Galeria Teatr From Poland

7.11 Katowice – Katofonia

11.12 Krotoszyn

12.12 Gomunice - Bogart

Trasa zostanie wkrótce uzupełniona o kolejne daty! 

Przypomnijmy, "The Sun Also Rises For Unicorns" to następca znakomicie przyjętej płyty „118”. Nowy materiał zarejestrowano późną wiosną w studiu "Rolling Tapes", a wokale dograno w białostockim studiu "Nagrywatornia". Jak o płycie mówi Paweł, wokalista zespołu: "...jest pełna pytań, smutku, niepokoju i nostalgii. Nie brak w niej także siły, buntu, radości, miłości i dumy. Wiele tu utopijno-romantycznych wizji świata z odrobiną szaleństwa i gniewu. To płyta o wyjątkowych jednostkach, wrażliwych i pełnych namiętności lecz często, apatycznych, amoralnych, zamkniętych w sobie i wycofanych". Muzycznie album "The sun also rises for unicorns" jest kontynuacją tego, co do tej pory Cochise nagrał. "Mamy nadzieję, że ta płyta to krok do przodu i naturalny rozwój zespołu. Zawiera zarówno mocne, szybkie utwory, jak i lżejsze, bardziej łagodne piosenki. Ich wspólnym mianownikiem jest Cochise" - mówi Wojtek, gitarzysta zespołu.


Źródło: Metal Mind Production