Newsy muzyczne

Kolejny klip od Cochise

"The sun also rises for unicorns", nowa studyjna płyta białostockiego zespołu Cochise, ukazała się na początku października. A wczoraj do sieci trafił trzeci promujący ją teledysk.

W związku z wydaniem płyty "The sun also rises for unicorns", zespół promuje nowy materiał serią koncertów. W najbliższym czasie zagrają w następujących miastach:

21.11 Warszawa – Jaś i Małgosia

11.12 Krotoszyn – Krotoszyński Ośrodek Kultury

12.12 Gomunice – Bogart

26.12 Białystok - Fama

Przypomnijmy, "The Sun Also Rises For Unicorns" to następca znakomicie przyjętej płyty „118”. Nowy materiał zarejestrowano późną wiosną w studiu "Rolling Tapes", a wokale dograno w białostockim studiu "Nagrywatornia". Jak o płycie mówi Paweł, wokalista zespołu: "...jest pełna pytań, smutku, niepokoju i nostalgii. Nie brak w niej także siły, buntu, radości, miłości i dumy. Wiele tu utopijno-romantycznych wizji świata z odrobiną szaleństwa i gniewu. To płyta o wyjątkowych jednostkach, wrażliwych i pełnych namiętności lecz często, apatycznych, amoralnych, zamkniętych w sobie i wycofanych". Muzycznie album "The sun also rises for unicorns" jest kontynuacją tego, co do tej pory Cochise nagrał. "Mamy nadzieję, że ta płyta to krok do przodu i naturalny rozwój zespołu. Zawiera zarówno mocne, szybkie utwory, jak i lżejsze, bardziej łagodne piosenki. Ich wspólnym mianownikiem jest Cochise" - mówi Wojtek, gitarzysta zespołu.