Newsy muzyczne

Hurts na nowym festiwalu w Rybniku

28 sierpnia w Rybniku rusza jedyne w Polsce wydarzenie muzyczne odbywające się na wodnym obiekcie. Gościem zagranicznym i główną gwiazdą festiwalu będzie zespół Hurts.

Klimatyczny Music & Water Festival zamieni Rybnik w miejsce muzyczne i magiczne – zadbają o to artyści, wodne akweny, słońce i klimat muzycznej uczty.

Wydarzenie zostanie zorganizowane na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku – na Stadionie Miejskim oraz na Kąpielisku Ruda. Nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce, gdzie można by słuchać ulubionych artystów, stojąc w wodzie w bikini lub uprawiając ulubiony sport! Organizatorzy stawiają na niewymuszoną atmosferę, luz i młodość.

W ramach wydarzenia powstaną trzy sceny, które zaprezentują artystów będących w przededniu wielkich triumfów oraz gwiazdy, których przeboje od lat szturmują listy przebojów. Od samego rana pozytywną atmosferę zapewni Strefa Water z artystami polskiej sceny muzycznej, ze sceną DJ’s, z aktywnościami Wake i Stand Up Padle. Wieczorem miejsce ożywi Strefa Stadion, na której zagra brytyjski duet HURTS, grający muzykę elektroniczną i synth popową. To właśnie dzięki niej zespół zdobył serca fanów na całym świecie, wydając w 2010 roku debiutancki album "Happiess”.

Hurts promuje obecnie swój trzeci album „Surrender”, wydany jesienią 2015 roku nakładem wytwórni Columbia Records. To nie koniec niespodzianek na Scenie Głównej. Zabrzmią na niej zarówno nowe, jak i znane z poprzednich krążków przeboje – Wonderful life, Better Than Love, Some Kind of Heaven.

Poza Hurts w Rybniku pojawią się popularni artyści polscy. Ich nazwiska organizatorzy będą cyklicznie ujawniać na stronie wydarzenia oraz z pomocą regionalnych i ogólnopolskich mediów.


Pokrewne wątki: