Newsy muzyczne

Milla Jovovich w nowym klipie SOHN

SOHN połączył siły z Millą Jovovich, czego rezultatem jest teledysk do piosenki z jego najnowszego singla "Signal".

Dla aktorki znanej z takich filmów jak ‘Resident Evil’ czy ‘Piątego elementu’, ‘Signal’ jest debiutem w roli reżysera. Para wspólnie pracowała nad koncepcją teledysku, będącym jednym długim, monochromatycznym ujęciem, w którym wystąpiła także sama Jovovich.

‘Signal’ jest pierwszym wydawnictwem SOHN od czasu udanego debiutu, płyty ‘Tremors’ z 2014 roku. Skomponowany i nagrany w Wiedniu, Londynie i Los Angeles ‘Signal’, otwiera nowy rozdział w twórczości SOHN, zachowując dźwiękową bujność, która zapewniła mu uznanie jako twórcy i producentowi.

„Gdy odkryłam SOHN, od razu zakochałam się w jego głosie i muzyce” –
mówi Jovovich. „Słuchałam jego płyty dosłownie przez kilka tygodni i od razu poczułam wizualne połączenie z tą muzyką. Gdy grała muzyka, widziałam w mojej głowie obrazy i po raz pierwszy miałam pragnienie reżyserowania. Miesiąc później zaczęliśmy o tym rozmawiać i SOHN wysłał mi „Signal”, który całkowicie mnie oczarował. Piękno i surowa energia tej piosenki, harmonie... Wszystko, co kocham w muzyce było w tej piosence.”

Jak wspomina sam SOHN: „wysłałem Milli trochę mojej nowej muzyki, gdy była w Paryżu. Porozmawialiśmy przez telefon i miała tę swoją piękną wizję jak „Signal” mógłby wyglądać od strony wizualnej. Od razu było wiadomo, że jest idealną osobą, aby wprowadzić to w życie i tak narodziła się prawdziwa współpraca między przyjaciółmi i artystami. Skończyło się na niesamowicie emocjonalnym obrazie nakręconym w jednym ujęciu, który po prostu zwalił mnie z nóg, już gdy widziałem go na żywo. Jako aktorka i reżyser Milla przełożyła serce muzyki na język obrazu.” Źródło: Sonic Records