Newsy muzyczne

Touche Amore wystąpi w Polsce

30 stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą i 31 stycznia w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi grupa Touche Amore. Na obu koncertach supportem będzie formacja Angel Dust.

"Stage Four" to czwarty, najnowszy album Touche Amore. Ukazał się 16 września 2016 roku nakładem legendarnej wytwórni Epitaph Records. Po raz kolejny producentem albumu został Brad Wood, który pracował już z muzykami przy okazji nagrywania płyty Is Surivived By. Stage Four to bez wątpienia najbardziej osobisty krążek w dorobku zespołu, nazwany przez portal Pitchfork „hardcorowym odpowiednikiem Carrie & Lowell”. Chwytające za serce teksty wykrzyczane przez Jeremiego Bolma to, jak sam mówi, jego pożegnanie z matką. Muzycy na płycie znajdują równowagę pomiędzy melodyjnym pop punkiem i brutalnym, ciężkim gitarowym graniem. "Stage Four" został pozytywnie przyjęty przez krytyków i fanów i od samej premiery zbiera doskonałe recenzje. 

Angel Dust to zespół grający oldschoolowy hardcore/punk, który mógłby rozgrzać niejedno radio alt-rockowe 20 lat temu. Grupa mocno inspiruje się latami dziewiędziesiątymi. W ich numerach pojawia się dużo szybkich, prostych i chwytliwych riffów, które przeplatają się z melodyjnymi punkowymi wokalami idealnie nadającymi się do sing-a-longów. Projekt tworzą wokalista Jurtice Tripp (Trapped Under Ice), gitarzyści Nick Heitman i Pat McCrory oraz perkusista Daniel Fang (Mindset/Turnstile). Ostatni album „Rock The Fuck On Forever” ukazał się w 2016 roku nakładem wytwórni Pop Wig Records.

Info o biletach na koncert w Poznaniu: 

49 zł - http://winiarybookings.8merch.com/touche_amore_30_01_pod_minog-id9972
55 zł – w dniu koncertu

Info o biletach na koncert w Warszawie wkrótce na www.go-ahead.pl 


Źródło: Winiary Booking / Go-Ahead