Newsy muzyczne

Debiutancki album Alex Lahey

Debiutancka EP-ka australijskiej wokalistki "B-Grade University”, dostępna w formie elektronicznej, ukazała się za sprawą wytwórni Dead Oceans.

Problemy w związkach, dokonywanie wyborów życiowych po ukończeniu edukacji, pierwsze wyzwania po wejściu w dorosłość. Oto dylematy millenialsów. Nikt nie opowiada o nich lepiej niż australijska debiutantka z Melbourne – Alex Lahey.

Latem 2016 r. Alex wydała własnym sumptem „B-Grade University” , niedługo przed występem na legendarnym australijskim festiwalu Splendour in the Grass. Artystka studiowała na uniwersytecie w klasie saksofonu, ale  po paru latach rzuciła naukę, aby skoncentrować się przede wszystkim na tym, co kochała najbardziej, czyli komponowaniu własnej muzyki.  Szybko została dostrzeżona przez australijskie media, a jej premierowy singiel „You Don’t Think You Like People Like Me”  trafił na playlistę jednej z najbardziej wpływowych rozgłośni radiowych Triple J. Za swój debiut Alex Lahley otrzymała statuetkę Age Music Awards w kategorii „Najlepsza Artystka”.   


Źródło: PIAS

Depeche Mode wyda kolekcję singli na winylach

2018-06-20

Seria kolekcjonerskich boxów zawierajacych single winylowe zremasterowane z oryginalnych taśm audio w legendarnym studio Abbey Road. Boxy "Speak & Spell | The 12" Singles" oraz "A Broken Frame | The 12" Singles" dostępne w sprzedaży od 31 sierpnia 2018 roku.

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź drugiej płyty Aviaries

2018-06-20

„Deaden Me” to tytuł nowego klipu wrocławskiej formacji Aviaries.

Czytaj więcej...

Dirty Projetors z nowym utworem

2018-06-20

"That’s A Lifestyle" pochodzi z nadchodzącej płyty Dirty Projectors "Lamp Lit Prose", której premiera odbędzie się 13 lipca 2018. To drugi ujawniony utwór po "Break-Thru" z tego wydawnictwa.

Czytaj więcej...

Nowe wydawnictwo koncertowe Nick Cave & The Bad Seeds

2018-06-19

Na 28 września 2018 Nick Cave & The Bad Seeds zapowiadają nowe, specjalne wydawnictwo, zatytułowane "Distant Sky – Nick Cave & The Bad Seeds Live In Copenhagen".

Czytaj więcej...

Nowy singel Komet

2018-06-19

„Upiory w Szuwarach” to tytuł pierwszego singla zapowiadającego nową płytę warszawskich Komet, która ukaże się w przyszłym roku nakładem Thin Man Records.

Czytaj więcej...

Slash zapowiedział nowy album

2018-06-19

Premiera "Living The Dream" Slash Ft. Myles Kennedy & The Conspirators już 21 września.

Czytaj więcej...

Amorphis i Soilwork zagrają w Krakowie

2018-06-19

Fińskie Amorphis i szwedzki Soilwork wystąpią 20 stycznia w krakowskim Kwadracie.

Czytaj więcej...

Oly. przedstawia "Mapę naszych miejsc"

2018-06-19

Singel zatytułowany „Mapa naszych miejsc” zapowiada drugi album Oly.

Czytaj więcej...

Above & Beyond wróci do Warszawy

2018-06-18

Klubowa trasa koncertowa Above & Beyond rozpocznie się już tej jesieni, a jednym z przystanków zespołu będzie warszawska Progresja. Artyści promować będą najbardziej topowy i taneczny album „Common Ground”.

Czytaj więcej...

Years & Years zagra w Warszawie

2018-06-18

1 lutego brytyjska grupa Years & Years wystąpi w hali Torwar w Warszawie.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania