Newsy muzyczne

Nowy singel od Thirty Seconds To Mars

Grupa Thirty Seconds To Mars zaprezentowała drugi singiel z ich nadchodzącego, piątego studyjnego albumu.

“Dangerous Night” to kolejna propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków, singlu “Walk On Water”. Klip do utworu “Walk On Water” to przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego „A Day in the Life of America”, który został zrealizowany podczas zeszłorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości we wszystkich 50 stanach przez 92 ekipy filmowe. Materiał został poszerzony o sceny z ponad 10 tysięcy amatorskich filmików, wiadomości telewizyjnych, wycinków z gazet i publikacji w social mediach - to prawdziwie wiekopomny zapis jednego dnia z życia USA. Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto, lidera zespołu Thirty Seconds To Mars zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe.

Thirty Seconds To Mars to fenomen na rockowej scenie założony w 1998 roku przez aktora i wokalistę Jareda Leto i jego starszego brata Shannona. Z czterema albumami studyjnymi w dyskografii i licznymi nagrodami (m.in. MTV Awards, Billboard Music Award), zespół od lat pozostaje na topie. Miliony sprzedanych płyt i single z czołówki światowych list przebojów zapewniły muzykom wyprzedane trasy koncertowe obejmujące największe areny na świecie.

Debiut fonograficzny zespołu miał miejsce w 2002 roku – album zatytułowany „Thirty Seconds To Mars” do dzisiaj uchodzi za kultowe wydawnictwo. Światowy sukces przyszedł z wydawnictwem „A Beautiful Lie” z 2005, który sprzedał się w ilości 5 milionów egzemplarzy. Kolejny krążek „This Is War” został zapamiętany nie tylko ze względu na wartość artystyczną ale również wywołał burzliwą dyskusję w branży muzycznej. W wyniku konfliktu artystów ze swoją wytwórnią EMI powstał wielokrotnie nagradzany dokument „Artifact”. Ostatnia z dotychczasowych płyt „Love, Lust, Faith and Dreams” osiągnęła wynik 15 milionów sprzedany egzemplarzy.

Zespół aktualnie pracuje nad piątym albumem studyjnym a już 18 kwietnia wystąpi w Atlas Arena w Łodzi.Źródło: Universal Music Polska

Pokrewne wątki:

Powstaje film dokumentalny o The Cure

2019-04-22

Długoletni współpracownik grupy The Cure, reżyser Tim Pope, potwierdził, że powstaje nowy film dokumentalny o zespole kierowanym przez Roberta Smitha.

Czytaj więcej...

Muniek w hip-hopowym klasyku

2019-04-20

Muniek Staszczyk w nowej wersji „Co to za miejsce?” donGURALesko.

Czytaj więcej...

Bitamina "Odnajdzie Raj"

2019-04-20

Zapraszamy do zapoznania się z trzecim singlem zapowiadającym płytę "Kwiaty i korzenie" Bitaminy, którego premiera będzie miała miejsce w Wielki Piątek.

Czytaj więcej...

Nowy zespół Rachel Goswell ze Slowdive

2019-04-19

Label Bella Union prezentuje The Soft Cavalry - nowy projekt małżeństwa Steve Clarke i Rachel Goswell ze Slowdive. Album zatytułowany "The Soft Cavalry" ukaże się 5 lipca.

Czytaj więcej...

Code Orange zagra w Warszawie

2019-04-19

14 czerwca w warszawskich Hybrydach zagra amerykańska grupa Code Orange.

Czytaj więcej...

Niemoc wyda debiut

2019-04-18

Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EP-ek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej zatytułowanej "Baśnie".

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Madonny

2019-04-18

Czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”, ukaże się 14 czerwca.

Czytaj więcej...

The Flaming Lips wydadzą nowy album

2019-04-18

Grupa The Flaming Lips ogłosiła premierę ich piętnastego albumu „King’s Mouth”. Płyta trafi na półki sklepowe 19 lipca nakładem wytwórni Bella Union.

Czytaj więcej...

Nowa płyta od Hollywood Vampires

2019-04-18

21 czerwca ukaże się drugi album supergrupy Hollywood Vampires zatytułowany "Rise". W składzie zespołu są m.in. Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow zebrała 2 tony pokarmu dla psów

2019-04-17

15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy „Helsinki Tour” Darii Zawiałow.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania