Newsy muzyczne

Nowy singel od Thirty Seconds To Mars

Grupa Thirty Seconds To Mars zaprezentowała drugi singiel z ich nadchodzącego, piątego studyjnego albumu.

“Dangerous Night” to kolejna propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków, singlu “Walk On Water”. Klip do utworu “Walk On Water” to przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego „A Day in the Life of America”, który został zrealizowany podczas zeszłorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości we wszystkich 50 stanach przez 92 ekipy filmowe. Materiał został poszerzony o sceny z ponad 10 tysięcy amatorskich filmików, wiadomości telewizyjnych, wycinków z gazet i publikacji w social mediach - to prawdziwie wiekopomny zapis jednego dnia z życia USA. Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto, lidera zespołu Thirty Seconds To Mars zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe.

Thirty Seconds To Mars to fenomen na rockowej scenie założony w 1998 roku przez aktora i wokalistę Jareda Leto i jego starszego brata Shannona. Z czterema albumami studyjnymi w dyskografii i licznymi nagrodami (m.in. MTV Awards, Billboard Music Award), zespół od lat pozostaje na topie. Miliony sprzedanych płyt i single z czołówki światowych list przebojów zapewniły muzykom wyprzedane trasy koncertowe obejmujące największe areny na świecie.

Debiut fonograficzny zespołu miał miejsce w 2002 roku – album zatytułowany „Thirty Seconds To Mars” do dzisiaj uchodzi za kultowe wydawnictwo. Światowy sukces przyszedł z wydawnictwem „A Beautiful Lie” z 2005, który sprzedał się w ilości 5 milionów egzemplarzy. Kolejny krążek „This Is War” został zapamiętany nie tylko ze względu na wartość artystyczną ale również wywołał burzliwą dyskusję w branży muzycznej. W wyniku konfliktu artystów ze swoją wytwórnią EMI powstał wielokrotnie nagradzany dokument „Artifact”. Ostatnia z dotychczasowych płyt „Love, Lust, Faith and Dreams” osiągnęła wynik 15 milionów sprzedany egzemplarzy.

Zespół aktualnie pracuje nad piątym albumem studyjnym a już 18 kwietnia wystąpi w Atlas Arena w Łodzi.Źródło: Universal Music Polska

Pokrewne wątki:

"T.Cover" od wczoraj w sprzedaży

2018-11-17

Bednarek & 5 Element oraz Pola Rise promują "T.Cover".

Czytaj więcej...

Nowy singel Frontside

2018-11-17

Zespół Frontside prezentuje nowy teledysk promujący wydany we wrześniu album "Zmartwychwstanie".

Czytaj więcej...

Sofi Tukker po raz pierwszy w Polsce

2018-11-16

Nowojorski duet Sofi Tukker zagra 25 marca w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Shining na dwóch koncertach w Polsce

2018-11-16

Norweska grupa Shining zagra w lutym dwa koncerty w Warszawie i Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Noibla z teledyskiem do "Atlantis"

2018-11-16

Klip do utworu "Atlantis" promuje album "Hesitation" krakowskiej formacji Noibla.

Czytaj więcej...

Zobacz debiutancki klip białostockiego White Noise

2018-11-16

"i Find Myself" to tytuł nowego singla białostockiej formacji White Noise.

Czytaj więcej...

Madrugada wystąpi w Warszawie

2018-11-15

20 marca w warszawskim klubie Niebo wystąpi ceniona norweska grupa Madrugada w oryginalnym składzie.

Czytaj więcej...

Dance with the Dead powróci do Warszawy

2018-11-15

Po prawie rocznej przerwie od ostatniego koncertu w Polsce jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie synthwave’u, czyli Dance With The Dead wróci do Warszawy.

Czytaj więcej...

dEUS zagra w Gdańsku

2018-11-15

Jedna z największych gwiazd belgijskiej sceny alternatywnej wystąpi 2 maja w gdańskim B90.

Czytaj więcej...

Muchy pełne "Miłości"

2018-11-14

Miłość” to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Much, nad którą zespół pracuje w pierwotnym składzie: Michał Wiraszko, Piotr Maciejewski, Szymon Waliszewski i Stefan Czerwiński (dołączył do zespołu w 2013).

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania