Newsy muzyczne

Editors w SNL Polska

W przyszły piątek grupa Editors wyda nowy album studyjny. W ramach promocji tego wydawnictwa zespół pojawi się w programie SNL Polska.

Odcinek poprowadzi uwielbiana przez widzów dama kabaretowej sceny, Katarzyna Pakosińska. Do plejady muzycznych gwiazd SNL Polska dołączą pierwsi w historii programu zagraniczni wykonawcy - zespół Editors! Widzowie usłyszą m.in. ich najnowszy utwór Magazine.

Jeśli śmiech to zdrowie, to Kasia Pakosińska musi być nieśmiertelna! Sobotni odcinek SNL Polska poprowadzi aktorka, która swoją pozytywną energią z powodzeniem mogłaby obdarzyć cały kraj. I z pewnością będzie próbowała to zrobić! Zarówno satyra, jak i rozrywkowe show prowadzone na żywo nie jest dla Kasi niczym nowym. Artystka czuje się na komediowej scenie jak ryba w wodzie.

KATARZYNA PAKOSIŃSKA - artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Charakterystyczny śmiech aktorki stał się jej znakiem rozpoznawczym. Artur Andrus o Kasi Pakosińskiej mówi - Ona sobie z tego śmiechu zrobiła swoją wizytówkę. Kto wie, może kiedyś będzie nadawany w południe tak, jak hejnał z Wieży Mariackiej.

Poza licznymi występami estradowymi, Katarzyna ma na swoim koncie również role filmowe, teatralne oraz spektakle telewizyjne. Prowadziła też takie wydarzenia jak Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy Syl­we­ster z Dwój­ką. Jest jedną z ambasadorek organizacji Kwiat Kobiecości i często udziela się charytatywnie. Autorka wielu książek poświęconych Gruzji. Współproducentka serialu dokumentalnego Tańcząca z Gruzją.

EDITORS – brytyjski zespół wykonujący muzykę z gatunku rock/indie rock. Formacja powstała w 2002 r. w Birmingham. W Polsce cieszy się ogromną i wciąż rosnącą liczbą fanów, z którymi spotka się podczas rozpoczynającej się w kwietniu trasy koncertowej. W tworzonej przez Editors muzyce widać wyraźną inspirację takimi zespołami jak Interpol, Joy Division, a nawet U2. Zespół ma na swoim koncie 5 studyjnych albumów, a ich debiutancki krążek The Back Room zyskał w Wielkiej Brytanii status platynowej płyty. Przyniósł również nominację do prestiżowej nagrody Mercury Music Prize. Dzięki temu Editors zaistnieli na rynku europejskim i stali się jednym z najpopularniejszych zespołów nowego nurtu muzyki gitarowej. Daily Mirror wyróżnił wokalistę, Toma Smitha, na swojej liście wykonawców z najlepszymi głosami.

Na scenie SNL Polska zespół wystąpi w składzie: Tom Smith, Justin Lockey i Elliott Williams.

4 i 5 kwietnia Editors wystąpią w warszawskiej Progresji oraz krakowskim Studio. Biletów już nie ma. Źródło: SNL Polska

Pokrewne wątki:

Sofi Tukker po raz pierwszy w Polsce

2018-11-16

Nowojorski duet Sofi Tukker zagra 25 marca w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Shining na dwóch koncertach w Polsce

2018-11-16

Norweska grupa Shining zagra w lutym dwa koncerty w Warszawie i Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Noibla z teledyskiem do "Atlantis"

2018-11-16

Klip do utworu "Atlantis" promuje album "Hesitation" krakowskiej formacji Noibla.

Czytaj więcej...

Zobacz debiutancki klip białostockiego White Noise

2018-11-16

"i Find Myself" to tytuł nowego singla białostockiej formacji White Noise.

Czytaj więcej...

Madrugada wystąpi w Warszawie

2018-11-15

20 marca w warszawskim klubie Niebo wystąpi ceniona norweska grupa Madrugada w oryginalnym składzie.

Czytaj więcej...

Dance with the Dead powróci do Warszawy

2018-11-15

Po prawie rocznej przerwie od ostatniego koncertu w Polsce jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie synthwave’u, czyli Dance With The Dead wróci do Warszawy.

Czytaj więcej...

dEUS zagra w Gdańsku

2018-11-15

Jedna z największych gwiazd belgijskiej sceny alternatywnej wystąpi 2 maja w gdańskim B90.

Czytaj więcej...

Muchy pełne "Miłości"

2018-11-14

Miłość” to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Much, nad którą zespół pracuje w pierwotnym składzie: Michał Wiraszko, Piotr Maciejewski, Szymon Waliszewski i Stefan Czerwiński (dołączył do zespołu w 2013).

Czytaj więcej...

Kamasi Washington wróci do Warszawy

2018-11-14

Uwielbiany w Polsce amerykański saksofonista Kamasi Washington zawita 11 marca do warszawskiej Stodoły.

Czytaj więcej...

Gutek przedstawia "Króla Złotego"

2018-11-14

Poznaliśmy drugi singel zapowiadający debiutancką płytę Gutka.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania