Newsy muzyczne

ALMA zaprezentowała nowy mini album

Fińska sensacja popu ALMA prezentuje „Heavy Rules Mixtape”. Wydawnictwo zawiera sześć utworów. Gościnnie na płycie pojawiają się skandynawskie talenty: MØ i Tove Styrke oraz wokalistka, o której robi się coraz głośniej – Kiiara.

ALMA zapowiada nowy materiał jako najbardziej szczerą rzecz w dotychczasowej karierze.

ALMA zyskała olbrzymią popularność za sprawą takich singli jak „Chasing Highs” oraz „Phases”. Artystka ma ponad 170 milionów odsłuchań na Spotify, a jej utwory wielokrotnie trafiały na czołowe miejsca list przebojów. Gwiazda znalazła się na prestiżowej liście BBC Music Sound of 2018, a także otrzymała nagrodę dla najlepszej artystki z Finlandii podczas MTV EMA. „Heavy Rules Mixtape” to kolejny ważny krok w karierze ALMY, która stała się jedną z liderek nowej generacji silnych, popowych artystek.


Czuję olbrzymią wdzięczność, że przez ostatnie dwa lata mogłam podróżować po świecie i występować przed wspaniałymi ludźmi. Wydawało mi się nie do końca w porządku, że ciągle jestem w trasie i nie mam czasu na tworzenie nowej muzyki. Dlatego bardzo zależało mi na wydaniu kolekcji nowych piosenek. „Heavy Rules” to dla mnie bardzo ważne wydawnictwo. Myślę, że przygotowałam na ten mixtape najbardziej szczere teksty i melodie w całej dotychczasowej karierze – tak ALMA wyjaśnia, jak narodził się pomysł na nagranie „Heavy Rules”.

ALMA to nie jedyna osoba, dla której „Heavy Rules” okazało się ważnym momentem w karierze. MØ przyznała, że jest olbrzymią fanką ALMY i gdy tylko otrzymała od niej pierwszą wersję „Dance For Me”, pokochała ten utwór od razu. Tove Stryke stwierdziła, że ALMA to jedna z najfajniejszych osób na świecie. Kiiara oznajmiła: - Uwielbiam styl tej dziewczyny. Od samego początku czułam, że „Chit Chat” brzmi tak, jakby był wręcz stworzony, abyśmy razem go nagrały.

Za produkcję „Heavy Rules Mixtape” odpowiadają Axident (Jason Derulo, Justin Bieber, Snoop Dogg), Hank Solo, Mag, Jason GIll (Tove Lo, Zara Larsson).

Tracklista:

Legend

Dance For Me feat. MØ

Good Vibes feat. Tove Styrke

Fake Gucci

Back2U

Chit Chat feat. Kiiara


Źródło: Universal Music Polska

Pokrewne wątki:

Dawid Ogrodnik jako Mieczysław Kosz

2019-05-22

„Ikar. Legenda Mietka Kosza” to filmowa biografia geniusza fortepianu, niesamowitego jazzmana, który zmarł tragicznie w wieku 29 lat. Tytuł pojawi się w kinach 18 października.

Czytaj więcej...

Pierwsza płyta The Stray Cats od 26 lat

2019-05-22

"40" to tytuł pierwszej od 1993 roku płyty amerykańskiej grupy The Stray Cats

Czytaj więcej...

Aborted i Entombed A.D. na wspólnym koncercie w Warszawie

2019-05-22

Trasa Hell Over Europe wraca do Europy. Będzie to już trzecia osłona, w której udział wezmą Aborted, Entombed A.D. (co-headline) oraz Baest. Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 23 października w warszawskim klubie Proxima.

Czytaj więcej...

HALO prezentuje kolejną zapowiedź debiutanckiej płyty

2019-05-22

Singel "Słoń" to singel z debiutanckiej płyty grupy HALO, na czele której stoi Patrycja Kosiarkiewicz.

Czytaj więcej...

Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie

2019-05-22

Grupy Kat & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis zagrają we wrześniu wspólne tournee po naszym kraju.

Czytaj więcej...

Drab Majesty na trzech koncertach w Polsce

2019-05-22

Amerykańska grupa Drab Majesty przyjedzie w październiku na trzy koncerty do Polski.

Czytaj więcej...

Zmarł Rosław Szaybo

2019-05-21

Najbardziej znany na świecie polski twórca okładek płyt Rosław Szaybo zmarł w wieku 85 lat.

Czytaj więcej...

Poznaliśmy skład warszawskiego Merry Christless 2019

2019-05-21

14 grudnia w warszawskim klubie Progresja wystąpią: Hellhammer: Triumph of Death, Furia, Dodheimsgard, Bölzer, Blaze of Perdition oraz Matterhorn.

Czytaj więcej...

undertheskin serwuje "Poison"

2019-05-21

Klip „Posion” promuje nową płytę post-punkowego undertheskin zatytułowaną „N E G A T I V E”.

Czytaj więcej...

Nowy singel happysad

2019-05-21

Grupa happysad opublikowała utwór "Cały" czyli pierwszą zapowiedź nowego albumu, który ukaże się wczesną jesienią tego roku.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania