Newsy muzyczne

Oly. prezentuje piosenkę z filmu "Tarapaty"

„Nie ma Cię tu” jest jedną z dwóch piosenek Oly., pochodzących z filmu „Tarapaty”.

Autorami muzyki są Oly. i Andrzej Konieczny - odpowiadający również za aranżację i produkcję utworu. Tekst napisała Oly. Piosenka „Biegnij” trafiła do rozgłośni w listopadzie. Obydwie piosenki są już dostępne w serwisach subskrypcyjnych.

Oly. (Aleksandra Komsta), 24-letnia piosenkarka i autorka tekstów, ma już na swoim koncie debiutancki album Home (2015, Nextpop). W lutym teledysk do piosenki Oly., zatytułowanej „Growing Young“, otrzymał nominację na prestiżowym festiwalu filmu, muzyki i technologii SXSW w Austin.

Tarapaty” to przygodowy film familijny, którego polska premiera odbyła się we wrześniu 2017 roku. Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Marta Karwowska, a producentem jest KOI Studio. „Tarapaty” osiągnęły w kinach w Polsce rekordowy wynik wśród filmów familijnych. Obejrzało go już ponad 300 tysięcy widzów. Od 15 lutego film jest dostępny na DVD. Swoją międzynarodową premierę „Tarapaty” będą miały w marcu, na prestiżowym festiwalu kina dziecięcego TIFF w Kanadzie. Foto: Andrzej Konieczny
Źródło: Next Pop

Powstaje film dokumentalny o The Cure

2019-04-22

Długoletni współpracownik grupy The Cure, reżyser Tim Pope, potwierdził, że powstaje nowy film dokumentalny o zespole kierowanym przez Roberta Smitha.

Czytaj więcej...

Muniek w hip-hopowym klasyku

2019-04-20

Muniek Staszczyk w nowej wersji „Co to za miejsce?” donGURALesko.

Czytaj więcej...

Bitamina "Odnajdzie Raj"

2019-04-20

Zapraszamy do zapoznania się z trzecim singlem zapowiadającym płytę "Kwiaty i korzenie" Bitaminy, którego premiera będzie miała miejsce w Wielki Piątek.

Czytaj więcej...

Nowy zespół Rachel Goswell ze Slowdive

2019-04-19

Label Bella Union prezentuje The Soft Cavalry - nowy projekt małżeństwa Steve Clarke i Rachel Goswell ze Slowdive. Album zatytułowany "The Soft Cavalry" ukaże się 5 lipca.

Czytaj więcej...

Code Orange zagra w Warszawie

2019-04-19

14 czerwca w warszawskich Hybrydach zagra amerykańska grupa Code Orange.

Czytaj więcej...

Niemoc wyda debiut

2019-04-18

Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EP-ek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej zatytułowanej "Baśnie".

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Madonny

2019-04-18

Czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”, ukaże się 14 czerwca.

Czytaj więcej...

The Flaming Lips wydadzą nowy album

2019-04-18

Grupa The Flaming Lips ogłosiła premierę ich piętnastego albumu „King’s Mouth”. Płyta trafi na półki sklepowe 19 lipca nakładem wytwórni Bella Union.

Czytaj więcej...

Nowa płyta od Hollywood Vampires

2019-04-18

21 czerwca ukaże się drugi album supergrupy Hollywood Vampires zatytułowany "Rise". W składzie zespołu są m.in. Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow zebrała 2 tony pokarmu dla psów

2019-04-17

15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy „Helsinki Tour” Darii Zawiałow.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania