Newsy muzyczne

Nowy singel Mariusza Wawrzyńczyka

Zwycięzca 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty ze Skaldami” opublikował nową kompozycję.

Piosenka „To tylko chwila” opowiada o tym, iż należy korzystać z każdej minuty, z każdego dnia swojego życia i niczego nie żałować.

Przesłanie utworu to: Zawsze iść do przodu mimo przeciwnością losu. Nie ma słowa niemożliwe. Jeżeli tylko chcesz możesz zrealizować swoje cele i marzenia, wystarczy tylko trochę się postarać, a zdobędziesz wszystko. Jeżeli mówią Ci „nie masz szans”, „nie tędy droga”, a ty uważasz inaczej, to chociaż by ci mówili „Nie!”, ty zawsze idź przed siebie i podążaj za swoich sercem i przekonaniami. Bądź szczęśliwy i weź los w swe ręce!.


„To tylko chwila” to utwór skomponowany przez Marcina Nierubca, autora hitów śpiewanych przez m.in. Marylę Rodowicz, Bogdana Łazuki, Krzysztofa Krawczyka czy Dodę. To już kolejna kolaboracja tych dwóch artystów, która okazała się świetnym tandemem artystycznym. Ich poprzednia piosenka „Zawsze pod wiatr” okazała się przebojem granym przez ogólnopolskie i regionalne radiostacje, a w podsumowaniu rocznym listy przebojów  „Mniej więcej lista” Radia Zachód dotarła do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych polskich i światowych hitów. 

Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca  52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty ze Skaldami”. Komponują  dla niego najwybitniejsi polscy kompozytorzy  tj.  m.in.  Adam Abramek i Paweł Sot, Marek Kościkiewicz, Przemek Puk, Marcin Nierubiec czy Tomasz Lubert a artysta zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz.  Mariusz wystąpił w wielu prestiżowych przedsięwzięciach m.in.  koncert „Wszystko jest poezja” oraz „Ta noc do innych jest niepodobna”- odbywający się podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także  m.in. w programach „Pytanie na śniadanie”, „Dzień dobry TVN”, „Świat się kręci”, „Baw mnie”, „Teleexpress” etc.  Jego piosenki prezentowane są w ogólnopolskich i regionalnych rozgłośniach radiowych. Szerszej publiczności dał się poznać w programie "Szansa na sukces" (TVP2) oraz "Bitwa na głosy" (TVP2) w grupie Urszuli Dudziak.


Źródło: Soul Records

Sofi Tukker po raz pierwszy w Polsce

2018-11-16

Nowojorski duet Sofi Tukker zagra 25 marca w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Shining na dwóch koncertach w Polsce

2018-11-16

Norweska grupa Shining zagra w lutym dwa koncerty w Warszawie i Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Noibla z teledyskiem do "Atlantis"

2018-11-16

Klip do utworu "Atlantis" promuje album "Hesitation" krakowskiej formacji Noibla.

Czytaj więcej...

Zobacz debiutancki klip białostockiego White Noise

2018-11-16

"i Find Myself" to tytuł nowego singla białostockiej formacji White Noise.

Czytaj więcej...

Madrugada wystąpi w Warszawie

2018-11-15

20 marca w warszawskim klubie Niebo wystąpi ceniona norweska grupa Madrugada w oryginalnym składzie.

Czytaj więcej...

Dance with the Dead powróci do Warszawy

2018-11-15

Po prawie rocznej przerwie od ostatniego koncertu w Polsce jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie synthwave’u, czyli Dance With The Dead wróci do Warszawy.

Czytaj więcej...

dEUS zagra w Gdańsku

2018-11-15

Jedna z największych gwiazd belgijskiej sceny alternatywnej wystąpi 2 maja w gdańskim B90.

Czytaj więcej...

Muchy pełne "Miłości"

2018-11-14

Miłość” to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Much, nad którą zespół pracuje w pierwotnym składzie: Michał Wiraszko, Piotr Maciejewski, Szymon Waliszewski i Stefan Czerwiński (dołączył do zespołu w 2013).

Czytaj więcej...

Kamasi Washington wróci do Warszawy

2018-11-14

Uwielbiany w Polsce amerykański saksofonista Kamasi Washington zawita 11 marca do warszawskiej Stodoły.

Czytaj więcej...

Gutek przedstawia "Króla Złotego"

2018-11-14

Poznaliśmy drugi singel zapowiadający debiutancką płytę Gutka.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania