Newsy muzyczne

Soniamiki rozpoczyna piosenkowy serial

Soniamiki prezentuje utwór “Here We Dance”, który jest pierwszą odsłoną piosenkowego serialu wokalistki. Kolejne kompozycje będą ukazywać się regularnie.

“Tuż po swoich 18-stych urodzinach Becky tęskniąc za przygodą ucieka z domu… Ucieka „legalnie” wszyscy o tym wiedzą… Po 5-ciu latach pełnych przygód podróży chce wracać do domu. Adres domu nie istnieje, tak jakby nigdy nie istniał …zaczyna czuć, że to sen…nie wie tylko co jest rzeczywistością. Jest zagubiona, musi tańczyć, dziwny zestaw ruchów ma ją obudzić ze snu… Taniec to nasz sposób na komunikowanie się… „HERE WE DANCE” – to pierwszy odcinek z serii to be continued…”.

Utwór odsłania charakterystykę twórczości wokalistki. W typowej, lekko elektronicznej odsłonie, pozwala odnaleźć zainteresowanie kolejnymi odsłon ami tego projektu.

Ostatnia płyta Soniamiki zatytułowany “Federico” ukazała się w 2016 roku. TUTAJ możecie przeczytać nasz wywiad z Artystką. 


Foto: Grzegorz Szklarek

Pokrewne wątki:

Muniek w hip-hopowym klasyku

2019-04-20

Muniek Staszczyk w nowej wersji „Co to za miejsce?” donGURALesko.

Czytaj więcej...

Bitamina "Odnajdzie Raj"

2019-04-20

Zapraszamy do zapoznania się z trzecim singlem zapowiadającym płytę "Kwiaty i korzenie" Bitaminy, którego premiera będzie miała miejsce w Wielki Piątek.

Czytaj więcej...

Nowy zespół Rachel Goswell ze Slowdive

2019-04-19

Label Bella Union prezentuje The Soft Cavalry - nowy projekt małżeństwa Steve Clarke i Rachel Goswell ze Slowdive. Album zatytułowany "The Soft Cavalry" ukaże się 5 lipca.

Czytaj więcej...

Code Orange zagra w Warszawie

2019-04-19

14 czerwca w warszawskich Hybrydach zagra amerykańska grupa Code Orange.

Czytaj więcej...

Niemoc wyda debiut

2019-04-18

Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EP-ek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej zatytułowanej "Baśnie".

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Madonny

2019-04-18

Czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”, ukaże się 14 czerwca.

Czytaj więcej...

The Flaming Lips wydadzą nowy album

2019-04-18

Grupa The Flaming Lips ogłosiła premierę ich piętnastego albumu „King’s Mouth”. Płyta trafi na półki sklepowe 19 lipca nakładem wytwórni Bella Union.

Czytaj więcej...

Nowa płyta od Hollywood Vampires

2019-04-18

21 czerwca ukaże się drugi album supergrupy Hollywood Vampires zatytułowany "Rise". W składzie zespołu są m.in. Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow zebrała 2 tony pokarmu dla psów

2019-04-17

15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy „Helsinki Tour” Darii Zawiałow.

Czytaj więcej...

Polsko-francuskie The Blind Suns na trasie po Polsce

2019-04-17

Polsko-francuskie trio The Blind Suns dowodzone przez zamieszkałą we Francji Dorotę Kuszewską, zaprezentuje się podczas tzw. francuskiego showcase’u w ramach festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, a poza tym wystąpi w kilku innych największych miastach Polski.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania