Newsy muzyczne

Damian Maliszewski nakręcił klip na Malcie

Utwór "Kochaj" to nowy singel Damiana Maliszewskiego.

Najpierw wzruszył do łez miliony internautów na całym świecie, robiąc niespodziankę swojej siostrze, na jej ślubie. Zaśpiewał utwór "Hallelujah" Leonarda Cohena w polskim tłumaczeniu Macieja Zembatego. Do dziś występ zobaczyło ponad 20 milionów internautów na wszystkich kontynentach. Wykonaniem zachwycił między innymi media w USA. Koncertował dzięki temu między innymi w Ameryce. 

Po kilku latach Damian Maliszewski wraca z nowym singlem pt. "Kochaj", do którego napisał słowa i muzykę. Majestatyczny teledysk do piosenki, w reżyserii Huberta Gostomskiego, został zrealizowany na Malcie. Ujęcia kręcone były o wschodach i zachodach słońca. W ramach ciekawostki warto dodać, że w trakcie nagrania doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Silny poryw wiatru zachwiał Damianem stojącym na krawędzi prawie 200 metrowego klifu. Wokalista żeby się ratować przed upadkiem w ogromną przepaść, odskoczył do tyłu, co przypadkiem uchwyciła kamera i co można zobaczyć na dużym monitorze w 2.45 minucie teledysku. "Nie chcieliśmy rezygnować z tego ujęcia, a mamy tylko jedno, wiatr nie pozwalał na kolejne, więc ujęcie weszło do teledysku".

Na Malcie też odbyła się sesja zdjęciowa na okładkę singla. W nagraniach udział wzięli znani polscy muzycy. Mix i mastering odbył się w USA. Foto: Hubert Gostomski

Muniek w hip-hopowym klasyku

2019-04-20

Muniek Staszczyk w nowej wersji „Co to za miejsce?” donGURALesko.

Czytaj więcej...

Bitamina "Odnajdzie Raj"

2019-04-20

Zapraszamy do zapoznania się z trzecim singlem zapowiadającym płytę "Kwiaty i korzenie" Bitaminy, którego premiera będzie miała miejsce w Wielki Piątek.

Czytaj więcej...

Nowy zespół Rachel Goswell ze Slowdive

2019-04-19

Label Bella Union prezentuje The Soft Cavalry - nowy projekt małżeństwa Steve Clarke i Rachel Goswell ze Slowdive. Album zatytułowany "The Soft Cavalry" ukaże się 5 lipca.

Czytaj więcej...

Code Orange zagra w Warszawie

2019-04-19

14 czerwca w warszawskich Hybrydach zagra amerykańska grupa Code Orange.

Czytaj więcej...

Niemoc wyda debiut

2019-04-18

Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EP-ek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej zatytułowanej "Baśnie".

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Madonny

2019-04-18

Czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”, ukaże się 14 czerwca.

Czytaj więcej...

The Flaming Lips wydadzą nowy album

2019-04-18

Grupa The Flaming Lips ogłosiła premierę ich piętnastego albumu „King’s Mouth”. Płyta trafi na półki sklepowe 19 lipca nakładem wytwórni Bella Union.

Czytaj więcej...

Nowa płyta od Hollywood Vampires

2019-04-18

21 czerwca ukaże się drugi album supergrupy Hollywood Vampires zatytułowany "Rise". W składzie zespołu są m.in. Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow zebrała 2 tony pokarmu dla psów

2019-04-17

15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy „Helsinki Tour” Darii Zawiałow.

Czytaj więcej...

Polsko-francuskie The Blind Suns na trasie po Polsce

2019-04-17

Polsko-francuskie trio The Blind Suns dowodzone przez zamieszkałą we Francji Dorotę Kuszewską, zaprezentuje się podczas tzw. francuskiego showcase’u w ramach festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, a poza tym wystąpi w kilku innych największych miastach Polski.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania