Newsy muzyczne

neena pokazała nowy teledysk

Nowy teledysk neeny do kompozycji "Answers" z albumu "Flipside".

Answers jest piosenką, która powstała jako ostatnia, tuż przed zakończeniem prac nad płytą ‘Flipside’. Opowiada o upływie czasu i o możliwości docenienia go, poznania życia, zamiast walczenia z nim. Jak mówi sama artystka: "Ciągle gdzieś pędzimy, żałujemy niewykorzystanych szans, rozpamiętujemy, chowamy urazy, zamiast docenić to co mamy, celebrować chwilę. Właśnie o tym jest ta piosenka, o docenieniu chwil, z których składa się dany nam czas". 

neena to 18 letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Warszawy, która obecnie mieszka i tworzy w Wielkiej Brytani. W swojej muzyce łączy dźwięki akustyczne z energicznymi podkładami elektronicznymi, dokładając do tego swoje nietuzinkowe linie melodyczne oraz teksty, do których, jak mówi, przywiązuje ogromną wagę. Tworzona przez ostatnie dwa lata płyta ‘Flipside’ jest jej subiektywnym obrazem pięknej, ale i skomplikowanej rzeczywistości, w której, tak jak wielu jej młodych rówieśników, próbuje się odnaleźć. Pierwszy singiel z płyty, ‘The Game’ ukazał się w listopadzie zeszłego roku, otrzymując szereg pozytywnych opinii w mediach, m.in. będąc ‘Piosenką Dnia’ w Radiowej Trójce. Jej projekt ‘Last Call’, przeprowadzony z okazji tegorocznego Międzynarodowego Dnia Ziemii, został  doceniony poprzez udział słuchaczy i aktywistów z wielu krajów, którzy razem z artystką stworzyli klip ilustrujący jej piosenkę o tym samym tytule.Źródło: Warner Music Polska

Pokrewne wątki:

Muniek w hip-hopowym klasyku

2019-04-20

Muniek Staszczyk w nowej wersji „Co to za miejsce?” donGURALesko.

Czytaj więcej...

Bitamina "Odnajdzie Raj"

2019-04-20

Zapraszamy do zapoznania się z trzecim singlem zapowiadającym płytę "Kwiaty i korzenie" Bitaminy, którego premiera będzie miała miejsce w Wielki Piątek.

Czytaj więcej...

Nowy zespół Rachel Goswell ze Slowdive

2019-04-19

Label Bella Union prezentuje The Soft Cavalry - nowy projekt małżeństwa Steve Clarke i Rachel Goswell ze Slowdive. Album zatytułowany "The Soft Cavalry" ukaże się 5 lipca.

Czytaj więcej...

Code Orange zagra w Warszawie

2019-04-19

14 czerwca w warszawskich Hybrydach zagra amerykańska grupa Code Orange.

Czytaj więcej...

Niemoc wyda debiut

2019-04-18

Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EP-ek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej zatytułowanej "Baśnie".

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Madonny

2019-04-18

Czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”, ukaże się 14 czerwca.

Czytaj więcej...

The Flaming Lips wydadzą nowy album

2019-04-18

Grupa The Flaming Lips ogłosiła premierę ich piętnastego albumu „King’s Mouth”. Płyta trafi na półki sklepowe 19 lipca nakładem wytwórni Bella Union.

Czytaj więcej...

Nowa płyta od Hollywood Vampires

2019-04-18

21 czerwca ukaże się drugi album supergrupy Hollywood Vampires zatytułowany "Rise". W składzie zespołu są m.in. Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow zebrała 2 tony pokarmu dla psów

2019-04-17

15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy „Helsinki Tour” Darii Zawiałow.

Czytaj więcej...

Polsko-francuskie The Blind Suns na trasie po Polsce

2019-04-17

Polsko-francuskie trio The Blind Suns dowodzone przez zamieszkałą we Francji Dorotę Kuszewską, zaprezentuje się podczas tzw. francuskiego showcase’u w ramach festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, a poza tym wystąpi w kilku innych największych miastach Polski.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania