Newsy muzyczne

"Korporacyjny" klip Jacka White'a

Jack White ogłosił premierę teledysku do "Corporation" - piosenki pochodzącej z jego trzeciego solowego albumu "Boarding House Reach".

Klip wyreżyserowany przez Jodeb (Imagine Dragons, Underoath) można zobaczyć wyłącznie dzięki platformie streamingowej TIDAL pod linkiem:
https://listen.tidal.com/video/91920236

Osoby niebędące użytkownikami mogą skorzystać z bezpłatnej, 90-dniowej wersji próbnej usługi na stronie TIDAL.com/JackWhite.

Niedawno ‘Boarding House Reach’ogłoszono najlepiej sprzedająca się winylową płytą 2018 roku. W marcu album zadebiutował na pierwszym miejscu SoundScan/Billboard 200, będąc trzecią solową płytą White’a, która zadebiutowała na szczycie listy sprzedaży. To zarazem pierwszy od czterech lat w pełni premierowy album dwunastokrotnego zdobywcy nagrody Grammy.

 Jack White jest obecnie w trakcie trasy promującej album ‘Boarding House Reach’. Na jesieni pojawi się także w Polsce. 6 października zagra w Gdynia Arena, 7 października pojawi się w MTP2 w Poznaniu, a następnie 9 października zagra w Warszawie w Torwarze, by polską część trasy zakończyć 10 października podczas koncertu w Tauron Arenie w Krakowie.


Źródło: Sonic Records

Pokrewne wątki:

Nowy klip od Paula McCartneya

2018-08-16

"Fuh You" to pierwsza zapowiedź nowego albumu byłego "Beatlesa".

Czytaj więcej...

Nothing But Thieves wróci do Polski

2018-08-16

Po wczorajszym świetnie przyjętym koncercie w Warszawie, brytyjska grupa Nothing But Thieves zagra 7 listopada w poznańskiej hali MTP nr.2.

Czytaj więcej...

$uicideboy$ za pięć dni w Warszawie

2018-08-16

Amerykańska grupa hip-hopowa $uicideboy$ zagra 21 sierpnia w warszawskiej Stodole.

Czytaj więcej...

Księżyc i Alameda 5 w Pardon, To Tu w warszawskim Pardon, To Tu

2018-08-16

Polecamy dwa interesujące koncerty, które odbędą się 21 i 26 sierpnia w warszawskim klubie Pardon, To Tu.

Czytaj więcej...

Zola Jesus na trasie po Polsce

2018-08-14

Zola Jesus zaprezentuje się w listopadzie w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Nowy utwór Joe Strummera

2018-08-14

Wytwórnia Ignition Records postanowiła uczcić zbliżające się urodziny Joe Strummera (21 sierpnia) ujawniając kolejny utwór zwiastujący najnowsze wydawnictwo tego legendarnego muzyka „Joe Strummer 001”.

Czytaj więcej...

Zamów debiut Smolastego przed premierą

2018-08-14

Już 7 września ukaże się ‘Fake Love’, czyli debiutancki długogrający album Smolastego - autora tekstów, wokalisty oraz producenta, nominowanego w 2018 roku do Fryderyka w kategorii ‘fonograficzny debiut roku’.

Czytaj więcej...

Panieneczki z debiutancką ep-ką

2018-08-14

“Opowieści zasłyszane na wiosce – część pierwsza” to tytuł debiutanckiej ep-ki pochodzącej z Bydgoszczy neo-folkowej grupy Panieneczki.

Czytaj więcej...

Cloud Nothings zapowiada nową płytę

2018-08-13

Cloud Nothings powraca z najnowszym krążkiem „Last Building Burning”. Płyta pojawi się na półkach sklepowych 19 października nakładem wytwórni Wichita Recordings.

Czytaj więcej...

Apoptygma Berzerk wyda reedycję pierwszej płyty

2018-08-13

Debiutancka płyta norweskich klasyków nurtu EBM grupy Apoptygma Berzerk doczeka się winylowej i kompaktowej reedycji. Premiera już 11 listopada.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania