Newsy muzyczne

Alan Walker wrócił z nowym przebojem

Norweski artysta Ala Walker zaprezentował kompozycję "Darkside". 1 grudnia wystąpi w poznańskiej Hali MTP nr.2

W piosence usłyszymy aż dwie wokalistki – pochodzącą z Ibizy Au/Rę i Norweżkę Tomine Harket i będzie to druga po "All Falls Down" część muzycznej trylogii ‘World Of Walker’.

W ciągu trzech lat Alan Walker stał się jednym z najczęściej odtwarzanych artystów w serwisach streamingowych i zdecydowanie jednym z najciekawszych nazwisk w muzyce elektronicznej. Ma na koncie ponad 12 miliardów dotworzeń swoich piosenek i klipów w internecie, a ostatni przebój ‘All Falls Down’ z Noah Cyrus na wokalu przekroczył pół miliarda odtworzeń. Wszystko zaczęło się w grudniu 2015 za sprawą singla 'Faded', a chwilę później 'Sing Me To Sleep', które zrobiły oszałamiającą karierę pod każdą szerokością geograficzną. Kolejne single 'Tired' (feat. Gavin James), 'The Spectre' i 'All Falls Down' (feat. Noah Cyrus & Digital Farm Animals) potwierdziły zdolność Alana do produkowania chwytliwych, wpadających w ucho przebojów.

Tegoroczne lato i jesień upłynie Walkerowi pod znakiem intensywnej trasy koncertowej – w ramach jej 1 grudnia zobaczymy go w Polsce w poznańskiej Hali MTP nr 2 – ostatnie bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży. 


 


Źródło: Sony Music Polska

Pokrewne wątki:

Nowy zespół Rachel Goswell ze Slowdive

2019-04-19

Label Bella Union prezentuje The Soft Cavalry - nowy projekt małżeństwa Steve Clarke i Rachel Goswell ze Slowdive. Album zatytułowany "The Soft Cavalry" ukaże się 5 lipca.

Czytaj więcej...

Code Orange zagra w Warszawie

2019-04-19

14 czerwca w warszawskich Hybrydach zagra amerykańska grupa Code Orange.

Czytaj więcej...

Niemoc wyda debiut

2019-04-18

Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EP-ek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej zatytułowanej "Baśnie".

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Madonny

2019-04-18

Czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”, ukaże się 14 czerwca.

Czytaj więcej...

The Flaming Lips wydadzą nowy album

2019-04-18

Grupa The Flaming Lips ogłosiła premierę ich piętnastego albumu „King’s Mouth”. Płyta trafi na półki sklepowe 19 lipca nakładem wytwórni Bella Union.

Czytaj więcej...

Nowa płyta od Hollywood Vampires

2019-04-18

21 czerwca ukaże się drugi album supergrupy Hollywood Vampires zatytułowany "Rise". W składzie zespołu są m.in. Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow zebrała 2 tony pokarmu dla psów

2019-04-17

15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy „Helsinki Tour” Darii Zawiałow.

Czytaj więcej...

Polsko-francuskie The Blind Suns na trasie po Polsce

2019-04-17

Polsko-francuskie trio The Blind Suns dowodzone przez zamieszkałą we Francji Dorotę Kuszewską, zaprezentuje się podczas tzw. francuskiego showcase’u w ramach festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, a poza tym wystąpi w kilku innych największych miastach Polski.

Czytaj więcej...

Post-punkowa baṣnia wydała debiutancki album

2019-04-17

Ukazała się debiutancka płyta warszawskiego projektu baṣnia zatytułowana “No Falling Stars And No Wishes”.

Czytaj więcej...

Terrfic Sunday w "Amoku"

2019-04-17

Po roku milczenia Terrific Sunday prezentują nowy polskojęzyczny singel.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania