Newsy muzyczne

Posmakuj ust ROKKY

Młoda islandzka wokalistka ROKKY przedstawiła nowy singel zatytułowany "My Lips".

ROKKY to pochodząca z Islandii artystka, która od kilku lat mieszka i tworzy w Berlinie. Muzyką zajmuje się od 12 roku życia i śmiało można powiedzieć, że to jej życiowa pasja – spotkacie ją zarówno na berlińskich ulicach i stacjach metra podczas występów z ulicznymi muzykami, jak i w undergroundowych klubach niemieckiej stolicy, gdzie prezentuje swoją twórczość. Jej muzyka to przede wszystkim taneczna elektronika, w której można odnaleźć inspiracje takimi zespołami jak Miss Kittin, Robyn czy Peaches.  . Ten rok był przełomowy w karierze ROKKY, jej singiel „My Lips” został użyty w kampani reklamowej marki Esprit. Zarobione w ten sposób pieniądze pozwoliły artystce na stworzenie własnego wydawnictwa ROKKY Music i wydanie singla. Utwór w dniu premiery znalazł się na listach przebojów takich portali jak New Music Friday w Wielkiej Brytanii i strony Popjustice. Przy okazji premiery singla Rokky wystąpiła w Reykjaviku, gdzie została dostrzeżona przez jeden z największych islandzkich magazynów „The Reykjavik Grapevine’s”, który artykuł o artystce zatytułował „The Rise of ROKKY: A New Star Arrives”! Przyszły rok to premiera EPki artystki, która już teraz zyskuje coraz większy rozgłos. 

Utwór "My Lips" można wysłuchać TUTAJ


Źródło: TBA Music

Muniek w hip-hopowym klasyku

2019-04-20

Muniek Staszczyk w nowej wersji „Co to za miejsce?” donGURALesko.

Czytaj więcej...

Bitamina "Odnajdzie Raj"

2019-04-20

Zapraszamy do zapoznania się z trzecim singlem zapowiadającym płytę "Kwiaty i korzenie" Bitaminy, którego premiera będzie miała miejsce w Wielki Piątek.

Czytaj więcej...

Nowy zespół Rachel Goswell ze Slowdive

2019-04-19

Label Bella Union prezentuje The Soft Cavalry - nowy projekt małżeństwa Steve Clarke i Rachel Goswell ze Slowdive. Album zatytułowany "The Soft Cavalry" ukaże się 5 lipca.

Czytaj więcej...

Code Orange zagra w Warszawie

2019-04-19

14 czerwca w warszawskich Hybrydach zagra amerykańska grupa Code Orange.

Czytaj więcej...

Niemoc wyda debiut

2019-04-18

Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EP-ek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej zatytułowanej "Baśnie".

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Madonny

2019-04-18

Czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”, ukaże się 14 czerwca.

Czytaj więcej...

The Flaming Lips wydadzą nowy album

2019-04-18

Grupa The Flaming Lips ogłosiła premierę ich piętnastego albumu „King’s Mouth”. Płyta trafi na półki sklepowe 19 lipca nakładem wytwórni Bella Union.

Czytaj więcej...

Nowa płyta od Hollywood Vampires

2019-04-18

21 czerwca ukaże się drugi album supergrupy Hollywood Vampires zatytułowany "Rise". W składzie zespołu są m.in. Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow zebrała 2 tony pokarmu dla psów

2019-04-17

15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy „Helsinki Tour” Darii Zawiałow.

Czytaj więcej...

Polsko-francuskie The Blind Suns na trasie po Polsce

2019-04-17

Polsko-francuskie trio The Blind Suns dowodzone przez zamieszkałą we Francji Dorotę Kuszewską, zaprezentuje się podczas tzw. francuskiego showcase’u w ramach festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, a poza tym wystąpi w kilku innych największych miastach Polski.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania