Newsy muzyczne

The Grand Beatbox Battle 2019 po raz pierwszy w Polsce

The Grand Beatbox Battle 2019 odbędzie się 12 i 13 kwietnia w warszawskiej Stodole.

Grand Beat Box Battle (GBBB) powstało w 2009 roku z inicjatywy Claudio Rudina (3eck Agency) w porozumieniu z festiwalem BScene i przez 10 kolejnych lat odbywało się w szwajcarskiej Bazylei. Dzięki wsparciu Swissbeatbox – posiadającej obecnie najbardziej rozpoznawalny kanał YouTube poświęcony kulturze beatbox – GBBB urosło rangą do największego, corocznego pojedynku beatboxerów na świecie.

GBBB to wydarzenie, w którym spotykają się najlepsi artyści beatboxowi z całego świata, gdzie różne style i kultury współtworzą jedną, wielką rodzinę. Zarówno młodsi jak i starsi beatboxerzy i fani beatboxu dotychczas podróżowali do Szwajcarii tylko po to, aby poczuć na żywo emocjonującą atmosferę wydarzenia, a internetowy streaming live generował w jego trakcie ponad 60 000 wejść dziennie. Tymczasem kolejna, nadchodząca edycja eventu Grand Beat Box Battle po raz pierwszy w historii odbędzie się w innym kraju i mieście– warszawskim klubie Stodoła.

Wydarzenie ściąga najlepszych międzynarodowych beatboxerów, a dzięki różnorodności, poszukiwaniu innowacji i jakości produkcji niezmiennie wyznacza nowe standardy w społeczności beatbox. Od skromnych początków w 2009, gdy jedyną formułą wydarzenia była basic solo battle (1:1), GBBB zróżnicowało ją o tag-team battle (2:2), loop-station battle oraz after-party - dodatkową walkę 7toSmoke, stworzoną w ramach inspiracji pojedynkiem tanecznym o tej samej nazwie. 3-dniowy event składa się z 2 dni planowanych rozgrywek (pierwszy dzień – eliminacje, drugi dzień –pojedynki) z udziałem sędziów i artystów, które odbędą się w klubie Stodoła oraz pojedynku 7toSmoke, który odbędzie się w klubie Hydrozagadka. 7toSmoke w przeciwieństwie do pierwszych dwóch dni GBBB ma formułę otwartą na każdego, kto czuje się na siłach, aby mierzyć się z najlepszymi beatboxerami z całego świata.

The Grand Beat Box Battle jest wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych sztuką i kulturą i jest niezwykłym doświadczeniem zarówno dla osób obeznanych z kulturą beatbox jak i tych, którzy będą mieć z nią styczność po raz pierwszy. Wiek nie ma znaczenia – energia i atmosfera otwartości towarzysząca wydarzeniu udziela się wszystkim. Wydarzenie w Warszawie jest jedyne w swoim rodzaju i już teraz staje się częścią historii międzynarodowej społeczności beatbox. Przyjdźcie i przekonajcie się o tym na własnej skórze podczas 11 edycji Grand Beat Box Battle 2019 w Warszawie, 12-13 kwietnia w klubie Stodoła i 14 kwietnia w klubie Hydrozgadka.

Swissbeatbox

Wykorzystując YouTube jako główną platformę, organizujemy, promujemy i prezentujemy wydarzenia beatboxowe z całego świata oraz zarządzamy największym zbiorem audio i wideo poświęconym tej kulturze. Swissbeatbox(SBX) to największa beatboxowa organizacja na świecie z ponad 1.3 mln subskrybentów kanału YouTube i świeżymi treściami pojawiającymi się każdego dnia. SBX jest rozpoznawalne jako innowatorzy w społeczności beatbox, skoncentrowani na wyznaczaniu nowych standardów.

Poświęciliśmy swoje życie na rozwój tej wyjątkowej formy sztuki i stworzyliśmy zespół profesjonalistów, który zajmuje się każdym aspektem naszej działalności – od produkcji audio i wideo, przez event management aż po social media. Sami jesteśmy beatboxerami i chcemy zaprezentować wszystkim tę społeczność w najlepszy sposób z możliwych, promując kulturę i wynosząc tę formę sztuki na wyższy poziom.

Jeśli chcesz być częścią tej ewolucji – przyjdź na GBB2019 i poczuj niesamowitą, rodzinną atmosferę naszej społeczności.

ZAPRASZAMY

Bilety:

Karnety dwudniowe (Festival Pass) - 182 PLN

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.tickettailor.com


Źródło: Stodoła

Sofi Tukker po raz pierwszy w Polsce

2018-11-16

Nowojorski duet Sofi Tukker zagra 25 marca w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Shining na dwóch koncertach w Polsce

2018-11-16

Norweska grupa Shining zagra w lutym dwa koncerty w Warszawie i Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Noibla z teledyskiem do "Atlantis"

2018-11-16

Klip do utworu "Atlantis" promuje album "Hesitation" krakowskiej formacji Noibla.

Czytaj więcej...

Zobacz debiutancki klip białostockiego White Noise

2018-11-16

"i Find Myself" to tytuł nowego singla białostockiej formacji White Noise.

Czytaj więcej...

Madrugada wystąpi w Warszawie

2018-11-15

20 marca w warszawskim klubie Niebo wystąpi ceniona norweska grupa Madrugada w oryginalnym składzie.

Czytaj więcej...

Dance with the Dead powróci do Warszawy

2018-11-15

Po prawie rocznej przerwie od ostatniego koncertu w Polsce jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie synthwave’u, czyli Dance With The Dead wróci do Warszawy.

Czytaj więcej...

dEUS zagra w Gdańsku

2018-11-15

Jedna z największych gwiazd belgijskiej sceny alternatywnej wystąpi 2 maja w gdańskim B90.

Czytaj więcej...

Muchy pełne "Miłości"

2018-11-14

Miłość” to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Much, nad którą zespół pracuje w pierwotnym składzie: Michał Wiraszko, Piotr Maciejewski, Szymon Waliszewski i Stefan Czerwiński (dołączył do zespołu w 2013).

Czytaj więcej...

Kamasi Washington wróci do Warszawy

2018-11-14

Uwielbiany w Polsce amerykański saksofonista Kamasi Washington zawita 11 marca do warszawskiej Stodoły.

Czytaj więcej...

Gutek przedstawia "Króla Złotego"

2018-11-14

Poznaliśmy drugi singel zapowiadający debiutancką płytę Gutka.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania