Newsy muzyczne

Corrosion of Conformity wystąpi w Warszawie

Istniejąca od 1982 roku amerykańska heavy metalowa grupa Corrosion of Conformity wystąpi 7 lipca w warszawskim klubie Proxima.

Zespół zaprezentuje się w składzie: Pepper Keenan - Woody Weatherman - Mike Dean - Reed Mullin grając trasę z okazji 25. rocznicy wydania przełomowej płyty "Deliverance". Wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana koncertowa setlista. 

Jako support wystąpią dwie znakomite, polskie kapele: J. D. Overdrive oraz Only Sons.

Metal Mind Productions
zaprasza:

Corrosion of Conformity / JD Overdrive/Only Sons//

07.07.2019. Warszawa, Proxima

Otwarcie bram: 19:00 
Start: 20:00

Ceny biletów:
90 PLN (przedsprzedaż) 
110 PLN (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)
Eventim.pl
ebilet.pl

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: 
tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82 
e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl
www.metalmind.com.pl

Corrosion of Conformity to amerykańska heavy metalowa formacja powstała w 1982 roku w Raleigh w Północnej Karolinie. Skład formacji wielokrotnie ulegał zmianom, jednak najczęściej w historii grupy pojawiają się nazwiska: gitarzysty Woodiego Weathermana, basisty Mike’a Deana i perkusisty Reeda Mullina oraz wokalisty i gitarzysty w jednym, Peppera Keenena. W takim składzie zespół wystąpi w Polsce.

Corrosion of Conformity wydali do tej pory dziesięć albumów studyjnych, w tym utrzymany w klimacie hardcore punku "Eye For an Eye", stanowiący wizytówkę grupy "Deliverance" oraz wydany w 2018 roku "No Cross No Crown". Album "Deliverance" osiągnął najbardziej spektakularny sukces spośród wszystkich krążków zespołu. Single "Albatross" i "Clean My Wounds" pozostawały przez 4 miesiące na liście Billboard Top 200, zaś na jednej z najważniejszych list przebojów Heatseekers, prawie przez rok! Zespół w 2019 roku rusza w trasę rocznicową, aby przypomnieć mocarne brzmienie "Deliverance" wraz ze specjalnie przygotowaną setlistą.

J. D. Overdrive wrócili w 2017 roku z „Wendigo”, prawdopodobnie najbardziej zróżnicowaną płytą, jaką kiedykolwiek nagrali. Dziesięć kompozycji luźno ze sobą połączonych tematyką indiańskiego mitu o Wendigo pokazuje zupełnie nowe spojrzenie na gatunek southern metalu, podparte prawdziwie potężnym brzmieniem. Katowiczanie grali u boku takich sław jak Clutch, Down, Black Label Society, Soulfly czy Whitesnake.

Only Sons to zespół z Krakowa, który zadebiutował w 2018 roku materiałem zatytułowanym „Love, Drugs, Treachery and Deceit”. Mini-album swoim stylem odwołuje się do wpływów takich grup jak Alice In Chains, Soundgarden, Down i Mastodon. Najnowsze doniesienia ze studia nagraniowego Monochrom dostarczają informacji, że pełnoprawny krążek Only Sons jest już na ukończeniu! Zespół wystąpił m.in. na Soulstone Gathering Warm-Up Party oraz Church of Doom Festival.Źródło: Metal Mind

Pokrewne wątki:

Poznaliśmy szczegóły płyty duetu Mazolewski/Porter

2019-04-25

Dwie osobowości, dwaj wspaniali muzycy, dwie muzyczne historie, jedna Philosophia. Premiera płyty już 24 maja.

Czytaj więcej...

The Amazons wystąpią w Warszawie

2019-04-25

Brytyjska grupa z Reading zagra 19 października w warszawskim Centrum Praga.

Czytaj więcej...

Nowy singel Brand New Heavies

2019-04-25

The Brand New Heavies powraca z nowym singlem „Getaway”. W utworze usłyszymy głos amerykańskiej wokalistki N’Dea Davenport.

Czytaj więcej...

The Analogs przedstawia "Projekt Pudło"

2019-04-25

„Wszystko To Co Mamy” to klip promujący akustyczny album "PROJEKT PUDŁO" zespołu THE ANALOGS nagrany podczas serii blisko 30 koncertów zagranych od sierpnia 2018 do kwietnia 2019 roku w zakładach karnych i młodzieżowych ośrodkach wychowawczych.

Czytaj więcej...

Royal Blood wróci do Warszawy

2019-04-24

Royal Blood ogłosili wakacyjna trasę koncertowa, na której znalazła się Polska. Brytyjski duet wystąpi w warszawskim Palladium 26 lipca.

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Ride

2019-04-24

Mamy oficjalne potwierdzenie informacji, którą podaliśmy kilkanaście dni temu: w sierpniu ukaże się nowy album brytyjskiej grupy Ride.

Czytaj więcej...

The Dead Letter Circus zaanonsował polski koncert

2019-04-24

Australijska kapela zaprezentuje się 17 września w warszawskiej Hydrozagadce.

Czytaj więcej...

Mark Lanegan Band wróci do Warszawy

2019-04-24

Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

The Twilight Sad zaprasza na jedyny polski koncert

2019-04-24

Szkoccy post-rockowcy zagrają 7 listopada w warszawskiej Hydrozagadce.

Czytaj więcej...

Michael Bolton przyjedzie do Polski

2019-04-24

Słynny amerykański wokalista zaprezentuje się 7 sierpnia w warszawskim Torwarze.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania