Newsy muzyczne

Hey J przedstawiła klip "Dla Rodziców"

"Dla Rodziców" to czwarty już singel Hey J z jej pierwszej płyty zatytułowanej "Puzzle".

Utwór jest bardzo osobisty i jest skierowany do wszystkich rodziców na ziemi. Są to podziękowania dla nich za całe życie, które nam poświęcili. „Dla Rodziców” to nowoczesne podziękowania pokolenia, które już mocno zostało spaczone przez Internet, a mimo wszystko, nadal ceni wartości rodzinne. Muzyka to połączenie elektroniki i popu. Piosenka odbiega od poprzednich kompozycji Hey J, które były mocno energetyczne. W tym utworze artystka skupiła się na harmonii i idealnym połączeniu muzyki z tekstem. Kompozycja ma wzruszać i pokazać jak bardzo rodzice są ważni w życiu dziecka. Piosenka idealnie nadaje się do podziękowań podczas wszelkich uroczystości.


Hey J czyli Justyna Dobroć - wokalistka, instrumentalistka, songwriterka, autorka tekstów i melodii. Hey J to złoto, czerń i róż. Dla Hey J każda osoba, która jej słucha jest DIAMENTEM. A w muzykę wkłada całe swoje SERCE. Jest absolwentką I st. Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu. Muzyka, którą tworzy jest mieszanką alternatywy, popu, elektroniki,a nawet rocka.

Hey J nie boi się mieszać gatunków muzycznych. Stawia na innowacyjność, ale i na zabawę, sprawianie ludziom radości, ale także zachęca do posłuchania jej muzyki w domowym zaciszu.

Hey J jest na scenie wulkanem energii. Wraz ze swoimi muzykami Pawłem Piotrowiczem i Łukaszem Kalbarczykiem przenosi publiczność w inną muzyczną przestrzeń, dzięki czemu u każdego widza pojawia się uśmiech na twarzy i radość z życia.

Projekt Hey J powstał w 2016 roku, kiedy to artystka na swojej drodze poznała kompozytora i producenta Michała Wrzosińskiego. Na polskiej scenie muzycznej zadebiutowała utworem pt. „Poskładaj mnie” (2016). Kolejnymi singlami były utwory „Dziś” (2017) i „Piosenka pozytywna”(2017), która nadal jest emitowana w Radiu Eska. Po przerwie spowodowaną ciężką pracą i powiększeniem rodziny, wróciła do działań muzycznych prezentując 5 lutego 2019 r. kolejny singel pt. „A było na tak”. Dnia 1 marca, nakładem własnym ukazał się jej debiutancki album pt. Puzzle. Hey J jest Finalistką Festiwalu Scyzoryki 2018 w kategorii Solista i Przebój.

Pokrewne wątki:

Jaga Jazzist zapowiada koncert w Polsce

2020-02-26

Norweska grupa powróci po roku do warszawskiego klubu Niebo, w którym wystąpi 15 maja.

Czytaj więcej...

Alter Bridge wystąpi w Katowicach

2020-02-26

Grupa na czele której stoi Myles Kennedy wróci do Polski po kilkumiesięcznej przerwie i zaprezentuje się 30 czerwca w katowickim MCK.

Czytaj więcej...

Suicide Silence wróci do Warszawy

2020-02-26

Amerykańska gwiazda nurtu death core Suicide Silence wróci po kilku latach do Warszawy i wystąpi 30 czerwca w klubie Proxima.

Czytaj więcej...

Aesthetic Perfection przyjedzie do Warszawy

2020-02-26

2 maja w warszawskiej Progresji wystąpi amerykańska gwiazda nurtu dark electro Aesthetic Perfection.

Czytaj więcej...

Zmarł David Roback z Mazzy Star

2020-02-26

W wieku 61 lat zmarł David Roback - współzałożyciel i gitarzysta amerykańskiej grupy Mazzy Star. Nieznana jest przyczyna śmierci muzyka.

Czytaj więcej...

Rosalie. z singlem „Moment”

2020-02-26

20 marca światło dzienne ujrzy nowy album Rosalie.! Wczoraj ukazał się kolejny singiel z płyty „IDeal”, która jest już dostępna w preorderze na stronie www.sheisrosalie.pl.

Czytaj więcej...

Dead Kennedys we Wrocławiu

2020-02-25

Legendarna grupa Dead Kennedys wystąpi 5 sierpnia we wrocławskim Starym Klasztorze.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda wyda solowy album

2020-02-25

Lider grupy Riverside zapowiedział, że wyda płytę pod swoim nazwiskiem.

Czytaj więcej...

Stach Bukowski zapowiada debiutancką płytę

2020-02-25

"Czerwony SUV" to tytuł debiutanckiej płyty zespołu Stach Bukowski, która ukaże się 20 marca.

Czytaj więcej...

Debiutancki singel Vi Droppers

2020-02-25

"Jestem pochowan" to pierwszy singel nowego projektu gitarzysty i producenta Macieja Majchrzaka z T.Love.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania