Newsy muzyczne

Polska jesień w warszawskiej Stodole

Klub Stodoła zdradził pierwsze szczegóły odnośnie nadchodzących, jesiennych koncertów polskich artystów. Na scenie wystąpią m.in. Bracia Figo Fagot, Happysad, Kult, Kasia Kowalska, Muniek Staszczyk, Bednarek i Lady Pank.

Bracia Figo Fagot  

Bracia Figo Fagot wracają do Stodoły! 4 października duet ponownie wystąpi w warszawskim Klubie. Oprócz takich hitów jak „Bożenka”, „Pisarz Miłości” czy „Ooooo kończy się już noc“, publiczność zgromadzona w Stodole usłyszy również premierowo materiał z najnowszej płyty formacji! Dotychczas grupa wydała 4 albumy, z których każdy zyskał tytuł Złotej Płyty. 

Happysad

Rok po sukcesie jesiennego koncertu, który spotkał się ze znakomitym odbiorem fanów, zespół ponownie wystąpi w Warszawie. Happysad zaprezentuje się publiczności zgromadzonej w Stodole już 17 października. Happysad lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Kult

Nie można wyobrazić sobie jesiennego sezonu bez koncertów grupy Kazika Staszewskiego. Po frekwencyjnym sukcesie trzech w pełni wyprzedanych listopadowych występów w Stodole, formacja KULT ogłosiła tegoroczne daty! Kult zagości na scenie warszawskiego Klubu 7,8 i 9 listopada w ramach Trasy Pomarańczowej 2019

Kasia Kowalska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Artystka wystąpi w Stodole 10 listopada.

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk zapowiada nowy solowy album!30 listopada w Klubie STODOŁA w Warszawie odbędzie się pierwszy i jedyny w tym roku koncert, podczas którego Muniek Staszczyk z zupełnie nowym zespołem zaprezentuje premierowo materiał z solowego albumu. W programie koncertu znajdzie się kilka innych utworów z twórczości Muńka Staszczyka czy grupy T.Love. Pojawią się także goście specjalni. 

Mazolewski/Porter

Po sukcesie w pełni wyprzedanego majowego koncertu w Warszawie, Mazolewski/Porter wracają do Stodoły! 8 grudnia artyści zaprezentują warszawskiej publiczności materiał z płyty „Philosophia”, która ukazała się 24 maja. Bilety dostępne w sprzedaży! 

Bednarek

Rok 2019 to czas trasy koncertowej promującej nowy album, w którą zespół BEDNAREK wyruszy już w listopadzie. Jednym z przystanków będzie występ formacji w Klubie Stodoła, który odbędzie się 13 grudnia. Podczas wydarzenia fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka.

Lady Pank

Lady Pank powraca do Stodoły! 14 grudnia legendarna grupa zagra w warszawskim Klubie ostatni koncert w ramach trasy „LP1”, promującej remake debiutanckiego krążka zespołu. Pierwsza płyta zespołu Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk.

Pełna rozpiska wydarzeń odbywających się w Klubie Stodoła znajduje się na www.stodola.pl . 

Bilety na koncerty dostępne są w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w kasie biletowej Klubu.


Foto: Kasia Kowalska / fot.Grzegorz Szklarek
Źródło: Stodoła

Pokrewne wątki:

Slipknot wydał nowy singel

2019-07-22

Grupa Slipknot zaprezentowała "Solway Firth" - drugi utwór poprzedzający wyczekiwany szósty album kapeli "We Are Not Your Kind", który ukaże się 9 sierpnia.

Czytaj więcej...

Hammerfall na dwóch koncertach w Polsce

2019-07-22

Hammerfall, jedna z najlepszych power metalowych formacji, wystąpi w lutym w Warszawie oraz Krakowie.

Czytaj więcej...

Reedycja "Holy War" łódzkiego Blitzkriegu

2019-07-22

Po 28 latach wznowiony został na CD jedyny album łódzkiej nowofalowej grupy Blitzkrieg zatytułowany "Holy War".

Czytaj więcej...

Brass Federacja wydała debiutancką płytę

2019-07-22

Do sprzedaży trafiła płyta "Go, Go To Be On Time!" warszawskiego brass-bandu Brass Federacja.

Czytaj więcej...

Ander wyda "...Potrwa Wiecznie"

2019-07-21

Pochodzący ze Słupska producent Arkadiusz Sroka czyli Ander zapowiedział wydanie nowej płyty, która ukaże się 23 września.

Czytaj więcej...

Audra powraca po 10 latach

2019-07-21

Jedna z najbardziej cenionych amerykańskich grup post-punkowych Audra opublikowała pierwszy premierowy materiał od dekady.

Czytaj więcej...

Premierowy utwór Karoliny Czarneckiej

2019-07-21

Singel "Módl się za nami” zapowiada nową płytę Karoliny Czarneckiej, która ukaże się jesienią tego roku nakładem wytwórni Kayax.

Czytaj więcej...

The Pop Group wyda reedycję debiutu

2019-07-20

1 listopada, pod szyldem wytwórni Mute, ukaże się reedycja debiutanckiego „Y” legendarnego zespołu The Pop Group.

Czytaj więcej...

Beth Hart zapowiada nową płytę

2019-07-20

27 września ukaże się nowy studyjny album Beth Hart zatytułowany "War In My Mind".

Czytaj więcej...

Dog Eat Dog na dwóch koncertach w Polsce

2019-07-19

Amerykańska grupa Dog Eat Dog zaprezentuje się w październiku na dwóch koncertach w naszym kraju.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania