Newsy muzyczne

Ander wyda "...Potrwa Wiecznie"

Pochodzący ze Słupska producent Arkadiusz Sroka czyli Ander zapowiedział wydanie nowej płyty, która ukaże się 23 września.

Na swoim koncie ma szereg albumów studyjnych, kolaboracyjnych i EP. W 2015 został wyróżniony przez Cover awArts za najlepszą okładkę do swojego albumu „Kalpa Vigraha”. Rok później dołączył do kultowego i dziś już nieistniejącego labelu BDTA gdzie wydał jeden album zatytułowany „Smutek”.

Ander często kolaboruje z artystami nie tylko z Polski, ale i z całego świata, współpracował między innymi z Antoniną Nowacką znaną z formacji kIRk oraz WIDT, popularną gwiazdą pop Sarsą z którą tworzył projekt FWWM, singiel „Organic” przyjął się bardzo dobrze zwracając szczególna uwagę Kasi Nosowskiej. Zwycięski utwór został wydany na specjalnej konkursowej kompilacji przygotowanej przez radiową Trójkę. Artysta współpracuje także ze Zgubą znanym z black metalowej formacji Widziadło, Martinem Neuholdem, Noxem, Vilgoć, Rez Epo i wieloma innymi artystami. Ander jest także połowa duetu Milion Włókien.

Już 23 września 2019, w pierwszy dzień jesieni, usłyszymy jego nowy album zatytułowany „…POTRWA WIECZNIE”. Okładkę stworzył Sebastian Płonka.Pokrewne wątki:

Nowe 'lyric video' Fair Weather Friends

2019-08-23

30 sierpnia ukaże się nowa płyta grupy Fair Weather Friends zatytułowana "Carte Blanche". Zespół zaprezentował 'lyric video' do tytułowej kompozycji.

Czytaj więcej...

Goska robi "Remont W Głowie"

2019-08-23

"Remont w Głowie" to tytuł debiutanckiego solowego singla indie-folkowej wokalistki Goski.

Czytaj więcej...

Waltari zagra przed Dog Eat Dog w Polsce

2019-08-23

Istniejąca od 1986 roku fińska grupa Waltari zagra w październiku w Bielsku-Białej i Warszawie jako gość specjalny na koncertach Dog Eat Dog.

Czytaj więcej...

Palaye Royale po raz pierwszy w Polsce

2019-08-22

Zdobywająca coraz większą popularność kanadyjska grupa Palaye Royale wystąpi 10 marca w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

BARANOVSKI w "Czułym Miejscu"

2019-08-22

„Czułe miejsce” to nowy utwór autora takich hitów jak: „Dym”, „Luźno” czy „Zbiór”.

Czytaj więcej...

Slipknot zagra w Łodzi

2019-08-22

Amerykańska grupa wystąpi 6 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Gościem specjalnym będzie Behemoth.

Czytaj więcej...

Nowy singel od OMD

2019-08-22

Brytyjscy klasycy synthpopu opublikowali premierową kompozycję "Don't Go", która promuje dwa retrospektywne wydawnictwa duetu.

Czytaj więcej...

Current 93 wystąpi we Wrocławiu

2019-08-22

Legendarny projekt Current 93 kierowany przez Davida Tibeta zaprezentuje się 7 grudnia w Sali Gotyckiej we Wrocławiu w ramach Energii Sztuki.

Czytaj więcej...

The Doors Alive zagrają w Warszawie

2019-08-21

Najsłynniejszy cover band grupy The Doors powróci po kilkuletniej przerwie do Warszawy i wystąpi 30 maja w klubie Proxima.

Czytaj więcej...

Kortez zaprasza na przedpremierową trasę koncertową

2019-08-21

Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania