Newsy muzyczne

Seafret z nowym singlem po roku nieobecności

Brytyjski zespół Seafret wypuścił właśnie swój najnowszy singiel “Fall” pod skrzydłami wytwórni The Orchard. To wielki powrót duetu, który tworzą Jack Sedman i Harry Draper.

Duet o najnowszym singlu: Czasem wydaje się, jakby zamknęły się wszystkie drzwi wokół nas – wtedy tracimy motywację i serce do tego, co robiliśmy i dokąd zmierzaliśmy. “Fall” jest o tym, by zwyciężać to uczucie i nigdy się nie poddawać.”

Klip do piosenki wyreżyserował Stuart Alexander, który pracował wcześniej przy klipach do “Monsters” i “Loving You”.

“Po dobrych doświadczeniach w pracy ze Stuartem Alexandrem przy poprzednich kawałkach czuliśmy, że powinien wyreżyserować również ten do “Fall”. Tworzenie filmu do muzyki tchnie w piosenkę jeszcze więcej życia, a Stuart od początku dawał z siebie więcej niż zakładaliśmy. W najnowszym klipie historia osadzona jest w I wojnie światowej – żołnierz na polu bitwy walczy o swoje życie, pragnąc wrócić do domu. Ten utwór mówi o niepoddawaniu się, kiedy sprawy przybierają inny obrót, niż zakładaliśmy, a nakręcone do niego sceny są świetną ilustracją do tego przesłania. Każdy, kto pracował przy tym klipie dał z siebie wszystko i mamy nadzieję, że odbiorcom spodoba się nasza praca i odnajdą z nią jakieś połączenie.”

Zespół dał się poznać w ostatnich latach polskiej publiczności przy okazji kilku koncertów - zdobyli oddaną grupę odbiorców, która wiernie pojawiała się pod scenami podczas kolejnych wizyt chłopaków w naszym kraju. 

Muzyka Seafret osiągnęła aż 300 milionów odsłuchań na Spotify i Apple, 170 milionów na Youtube, a zespół odbył zarówno koncerty w towarzystwie takich artystów jak Hozier, James Bay, Kodaline czy Jake Bugg, jak i własne, długie trasy, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji czy reszcie Europy.

Po długiej trasie koncertowej w Wielkiej Brytanii i Europie na początku tego roku, Seafret zakończył tour latem, pojawiając się w roli supportu Lewisa Capaldiego w Scarborough Open Air Theatre. Niebawem pojawią się informacje o kolejnej trasie koncertowej (również w Polsce!).Źródło: Locomotion Agency

Pokrewne wątki:

Health na dwóch koncertach w Polsce

2019-12-13

Amerykańska noise-rockowa grupa Health zawita w kwietniu do Polski na dwa koncerty, które odbędą się w Warszawie oraz Krakowie.

Czytaj więcej...

Bruce Dickinson wystąpi w Warszawie

2019-12-12

Wokalista grupy Iron Maiden przybędzie do Warszawy ze swoim one-man show "What Does This Button Do".

Czytaj więcej...

Black Veil Brides zagrają w Warszawie

2019-12-12

9 czerwca w warszawskiej Progresji wystąpi amerykańska grupa Black Veil Brides.

Czytaj więcej...

The Cure: zobacz fragmenty koncertu w Sydney

2019-12-12

Grupa The Cure zaprezentowała na Youtubie trzy utwory w wersjach reżyserskich zarejestrowane podczas ostatniego z pięciu tegorocznych koncertów w Sydney, podczas których zagrała cały materiał z albumu "Disintegration".

Czytaj więcej...

Elisabeth Fraser w duecie z Samem Lee

2019-12-12

Była wokalistka grupy Cocteau Twins nagrała sesję akustyczną ze brytyjski wokalistą folkowym Samem Lee.

Czytaj więcej...

Woodkid wróci do Warszawy po 7 latach

2019-12-11

Francuski wokalista, producent i reżyser Woodkid zaprezentuje się 19 maja w warszawskiej Stodole. Będzie to jego pierwszy od 7 lat koncert w stolicy.

Czytaj więcej...

The Game wystąpi w Warszawie

2019-12-11

Słynny amerykański raper zapowiedział występ w warszawskiej Progresji, który odbędzie się 28 lutego. Będzie to jego ostatni koncert w Polsce.

Czytaj więcej...

The 1975 powróci do Warszawy

2019-12-11

Brytyjska grupa przyjedzie 21 października do warszawskiego klubu Stodoła.

Czytaj więcej...

Flogging Molly na dwóch koncertach w Polsce

2019-12-11

Irlandzko-amerykańska grupa Flogging Molly wystąpi 21 lipca w warszawskiej Proximie i 22 lipca w krakowskim Kwadarcie.

Czytaj więcej...

Marcin Pająk zapowiada oficjalną premierę drugiej płyty

2019-12-11

Mieszkający w Wielkiej Brytanii polski gitarzysta Marcin Pająk wyda 31 stycznia swój drugi album "Other Side".

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania