Newsy muzyczne

Motionless In White wystąpi w Warszawie

Amerykańska metalowa grupa Motionless in White zaprezentuje się 17 czerwca w warszawskiej Stodole. Goście specjalni: August Burns Red, Bury Tomorrow, Crystal Lake.

Motionless in White to zespół metalowy pochodzący z Scranton w Pensylwanii – miasta ‘niebieskich kołnierzyków’. W jego skład wchodzą Chris „Motionless” Cerulli (wokal prowadzący), Ryan Sitkowski (gitara prowadząca), Ricky „Horror” Olson (gitara rytmiczna), Vinny Mauro (perkusja) oraz Ghost (bas).

„Jesteśmy zespołem wywodzącym się z małego miasta „niebieskich kołnierzyków””, mówi Chris. „Włożyliśmy w to wszystko dziesięć lat ciężkiej pracy, aby robić to, co kochamy najbardziej. Z niecierpliwością czekamy na kolejną dziesiątkę. Zarówno obszar, z którego pochodzimy, jak i baza fanów doprowadziły nas do tego punktu, w którym teraz jesteśmy. Już na samym początku zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli poświęcisz czas i wysiłek w pogoni za marzeniami, możesz to osiągnąć właśnie dzięki ogromnemu wysiłkowi i pasji”.

Od 2006 ta idea przyświeca zespołowi Motionless In White i wnosi ich na coraz wyższy poziom w kręgu współczesnego rocka. Ich album Reincarnate wydany w 2014 roku wspiął się na 9 miejsce listy Billboard Top 200 i zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych albumów rockowych Billboardu. Tytułowy utwór i singiel znalazły się w Top 20 listy Active Rock i odnotowały ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube i ponad 10 milionów streamów w Spotify. Zespół dzielił sceny z takimi zespołami/artystami jak Slipknot, Korn czy Marilyn Manson, a także zagrali na wielu prestiżowych festiwalach m.in Warped Tour, Aftershock, Rock On The Range, Rock Allegiance.

,,Jesteśmy dość prostym zespołem, jeśli chodzi o nasze intencje” – podsumowuje Chris. „Wyłącz głowę, oderwij się od rzeczywistości, słuchaj muzyki. Właśnie do tego zachęcamy. Chcemy dać ludziom coś, co pozwoli im uciec od życiowych problemów. Mamy nadzieję, że słuchając naszych piosenek  ich miłość do muzyki zostanie przywrócona lub podtrzymana. ”

Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się w środę 4 grudnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy: poniedziałek, 2 grudnia 12:00 – środa, 4 grudnia 9:00

Przedsprzedaż Ticketmaster: wtorek, 3 grudnia 10:00 – środa, 4 grudnia 10:00 na Ticketmaster.plŹródło: Live Nation Polska

Pokrewne wątki:

#zostanwdomu z IAMX

2020-03-31

IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.

Czytaj więcej...

Sharon Van Etten i Norah Jones w utworze "Seventeen"

2020-03-31

„Seventeen” Sharon Van Etten był jednym z najbardziej uznanych utworów w Stanach Zjednoczonych w 2019 r. Sam Barack Obama umieścił go na prestiżowej playliście Spotify Summer Playlist. Sharon zaprezentowała nową wersję utworu, którą wykonała wraz z Norah Jones.

Czytaj więcej...

Sztywny Pal Azji zaprezentował "Kurarę"

2020-03-31

Grupa Sztywny Pal Azji zaprezentowała pierwszy od 3 lat premierowy singel.

Czytaj więcej...

Bovska ujawnia szczegóły "Sorrento"

2020-03-30

Dziś Bovska odsłaniła karty nowego albumu, pokazując jego okładkę, która została zaprojektowana przez nią samą.

Czytaj więcej...

Hedone wraca po 15 latach

2020-03-30

Łódzka grupa kierowana przez Macieja Werka opublikowała pierwszy premierowy utwór od 15 lat.

Czytaj więcej...

Alan Parsons Project po raz czwarty w Polsce

2020-03-30

Kolejną po Marcu Almondzie potwierdzoną gwiazdą tegorocznego łódzkiego Soundedit Festival będzie słynny producent Alan Parsons.

Czytaj więcej...

Gong pierwszą gwiazdą warszawskiego Summer Fog Festival 2020

2020-03-30

Legendarna grupa Gong przyjedzie po raz pierwszy do Polski i będzie jedną z gwiazd tegorocznego Summer Fog Festival. Druga edycja festiwalu odbędzie się 12 września w warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

„Świat” oczami Terrific Sunday

2020-03-30

Singiel „Świat” z ostatniej płyty "Młodość" Terrific Sunday w czasach zarazy stał się bardzo aktualny.

Czytaj więcej...

Krzysztof Penderecki nie żyje

2020-03-29

Dziś w wieku 86 lat zmarł wybitny polski kompozytor i pedagog Krzysztof Penderecki.

Czytaj więcej...

Zmarł Winicjusz Chróst

2020-03-28

W wieku 68 lat zmarł Winicjusz Chróst - znany realizator nagrań, kompozytor i gitarzysta grupy Breakout.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania