Newsy muzyczne

Projekt Hubas zapowiada nowy album

Projekt Hubas po dwóch latach przerwy powrócił z nowym singlem.

Stylistyka utworu znacznie odbiega od pierwszego albumu „Wstawaj” wydanego w 2017 roku, a to za sprawą znanego krakowskiego muzyka Pawła Piątka, który jest aranżerem i producentem nowego singla. Bardzo osobisty tekst oraz muzykę napisał Hubert Biczkowski – założyciel Projektu HUBAS.

Do singla powstał animowany teledysk, autorstwa Kingi Dalskiej.

To początek pracy nad drugim studyjnym albumem, którego premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2021 roku.

HUBAS to autorski projekt muzyczny Huberta Biczkowskiego, który postanowił wykorzystać swój ogromy potencjał i podzielić się ze światem własną twórczością, która wypełniła lukę na polskiej scenie muzycznej. Niespotykana charyzma i pasja Huberta, pozwoliły na skupienie wokół projektu fantastycznych muzyków, kompozytorów i producentów. HUBAS to prawdziwe sceniczne zwierzę. Nawiązuje świetny kontakt z publicznością, scena to całe jego życie. Można odnieść wrażenie, że urodził się, aby występować dla szerokiej publiczności. Posiada ogromne doświadczenie sceniczne.

Kiedy dodamy do tego świetne aranże, uzyskamy podbijającą serca publiczności mieszankę pozytywnej, prawdziwej muzyki. Trasy koncertowe #StreetArt2018 i #StreetArt2019 tylko potwierdziły przypuszczenia, że spotkanie z Projektem HUBA jest niezwykłą muzyczną ucztą dla słuchacza.

HUBAS został wyróżniony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty Sławno 2016.

Przez 10 lat zagrał blisko 1 000 koncertów w Polsce, Niemczech oraz Szwecji. Uczestnik pierwszej edycji programu „IDOL”, „Śpiewaj i Walcz”, „Must be the music”, „Mam Talent”. Założyciel Projektu HUBAS oraz pomysłodawca trasy koncertowej Objazdowe Opole #StreetArt2018 oraz #StreetArt#2019. Uczestnik konkursów wokalnych m.in. Grechuta Festival Świnoujście 2019, Inspiracje – Interpretacje Wrocław 2019, Piosenka – Ballada – Felieton Gdańsk 2019, Serca Bicie Bydgoszcz 2020.

Projekt ma na koncie album “Wstawaj”, wydany w 2017 roku.

 


Foto: Ewa Papa Photography

Pokrewne wątki:

The Rookles wydadzą drugi album

2020-07-04

13 lipca do sklepów trafi nowy album otwockiej grupy The Rookles zatytułowany "Draw The Line".

Czytaj więcej...

Marszałek po raz trzeci

2020-07-04

Marszałek (wcześniej wątpliwie znany jako Pizdudski) skrócił nazwę i rozwinął formę. Ukazała się jego nowa płyta zatytułowana "III".

Czytaj więcej...

Przed czym ucieka Artur Rojek?

2020-07-04

“A miało być jak we śnie”, trzeci singiel z albumu artysty zatytułowanego „Kundel”, który miał swoją premierę w marcu tego roku. W nowym singlu pojawia się gość specjalny – Taco Hemingway.

Czytaj więcej...

Matt Dusk na letnim wietrze

2020-07-04

Matt Dusk prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty i zaprasza na koncert live, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o 20:00.

Czytaj więcej...

David Gilmour powrócił z nowym singlem

2020-07-03

"Yes, I have ghosts" to pierwszy nowy singiel Davida Gilmoura od pięciu lat. Inspiracją dla tego utworu, w którym wystąpiła jego córka Romany była nowa powieść Polly Samson "A Theatre for Dreamers".

Czytaj więcej...

Na Tak wciąż żyje

2020-07-03

Grupa Na Tak zaprezentowała klip do utworu "Sprawdź czy żyję"

Czytaj więcej...

Poezja Baczyńskiego zabrzmi w rocznicę powstania

2020-07-03

Z okazji obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało wyjątkowe wydarzenie muzyczne – album „Astronomia poety. Baczyński” z piosenkami na podstawie wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, w wykonaniu Meli Koteluk i zespołu Kwadrofonik.

Czytaj więcej...

Muniek Staszczyk z czwartym singlem z "Syna Miasta"

2020-07-03

„Bo życie jest…” to czwarty singiel z mającego status Złotej Płyty albumu "Syn Miasta" Muńka Staszczyka, wydanego w październiku 2019 roku.

Czytaj więcej...

Bluszcz znowu zakwitnie

2020-07-02

Formacja Bluszcz powraca z nowym singlem. „Mars Volta” to pierwszy utwór zwiastujący trzeci krążek zespołu.

Czytaj więcej...

Requiem Records przypomni Ziemię Mindel Würm

2020-07-02

Latem tego roku do sprzedaży trafi album zapomnianego już trójmiejskiego duetu Ziemia Mindel Würm.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania