Newsy muzyczne

Cher Wraca Po 12 Latach

We wrześniu ukaże się nowa płyta Cher.

We wtorek, 18 czerwca, Cher będzie gościem specjalnym emitowanego w stacji NBC ostatniego odcinka czwartego sezonu show "The Voice", w którym jurorami są między innymi Shakira i Adam Levine z Maroon 5. Artystka wykona piosenkę zapowiadającą jej nowy album, zatytułowaną "Woman's World". Będzie to pierwszy występ Cher w telewizji od ponad dziesięciu lat!

Singel ze wspomnianą kompozycją również ukaże się 18 czerwca, w formacie cyfrowym. Także od tego dnia będzie można składać zamówienia na pierwszą od ponad 12 lat studyjną płytę legendarnej Amerykanki – na stronach iTunes, Amazon oraz Cher.com.

Dwudziesty szósty album laureatki Oscara, Grammy, Emmy i Złotego Globu, który najprawdopodobniej będzie tak samo zatytułowany jak pierwszy singel, ma wyznaczoną datę premiery na 30 września 2013. Będzie następcą krążka Cher "Living Proof" z 2001 roku, który w USA dotarł do Top 10 "Billboardu" i uzyskał status złotej płyty.

Autor: Grzegorz Szklarek
Źródło: Warner Music Poland

Pokrewne wątki:

Nowy klip od Paula McCartneya

2018-08-16

"Fuh You" to pierwsza zapowiedź nowego albumu byłego "Beatlesa".

Czytaj więcej...

Nothing But Thieves wróci do Polski

2018-08-16

Po wczorajszym świetnie przyjętym koncercie w Warszawie, brytyjska grupa Nothing But Thieves zagra 7 listopada w poznańskiej hali MTP nr.2.

Czytaj więcej...

$uicideboy$ za pięć dni w Warszawie

2018-08-16

Amerykańska grupa hip-hopowa $uicideboy$ zagra 21 sierpnia w warszawskiej Stodole.

Czytaj więcej...

Księżyc i Alameda 5 w Pardon, To Tu w warszawskim Pardon, To Tu

2018-08-16

Polecamy dwa interesujące koncerty, które odbędą się 21 i 26 sierpnia w warszawskim klubie Pardon, To Tu.

Czytaj więcej...

Zola Jesus na trasie po Polsce

2018-08-14

Zola Jesus zaprezentuje się w listopadzie w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Nowy utwór Joe Strummera

2018-08-14

Wytwórnia Ignition Records postanowiła uczcić zbliżające się urodziny Joe Strummera (21 sierpnia) ujawniając kolejny utwór zwiastujący najnowsze wydawnictwo tego legendarnego muzyka „Joe Strummer 001”.

Czytaj więcej...

Zamów debiut Smolastego przed premierą

2018-08-14

Już 7 września ukaże się ‘Fake Love’, czyli debiutancki długogrający album Smolastego - autora tekstów, wokalisty oraz producenta, nominowanego w 2018 roku do Fryderyka w kategorii ‘fonograficzny debiut roku’.

Czytaj więcej...

Panieneczki z debiutancką ep-ką

2018-08-14

“Opowieści zasłyszane na wiosce – część pierwsza” to tytuł debiutanckiej ep-ki pochodzącej z Bydgoszczy neo-folkowej grupy Panieneczki.

Czytaj więcej...

Cloud Nothings zapowiada nową płytę

2018-08-13

Cloud Nothings powraca z najnowszym krążkiem „Last Building Burning”. Płyta pojawi się na półkach sklepowych 19 października nakładem wytwórni Wichita Recordings.

Czytaj więcej...

Apoptygma Berzerk wyda reedycję pierwszej płyty

2018-08-13

Debiutancka płyta norweskich klasyków nurtu EBM grupy Apoptygma Berzerk doczeka się winylowej i kompaktowej reedycji. Premiera już 11 listopada.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania