Newsy muzyczne

Koncertowe DVD Toto Z Polski

Grupa Toto wystąpi 25 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zostanie zarejestrowany.

W ramach obecnej trasy koncertowej zaplanowano 40 koncertów w Europie i Ameryce Północnej w tym koncert 25 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi. Skład muzyków z Davidem Paichem, Steve’em Lukatherem i Stevem Porcaro daje pewność, że koncert ten będzie artystyczną ucztą. Decyzja o uwiecznieniu łódzkiego koncertu na DVD gwarantuje także też jakość realizacji koncertu. Warto wspomnieć, że zespół ma już na swoim koncie DVD koncertowe, które zostało zarejestrowane 17 lutego 2003 roku w Amsterdamie w Heineken Music Hall, podczas światowego tournée z okazji jubileuszu 25 – lecia istnienia grupy. 

Oprócz nowości, w Łodzi, będzie można usłyszeć znane wszystkim światowe hity zespołu w nowych aranżacjacha wśród nich, m.in.: "Africa", "Rosanna", „Hold the line”, "Stop loving you" czy "I will remember".

W tym roku TOTO obchodzi 35. rocznicę wydania debiutanckiej płyty, która stała się pretekstem do zorganizowania tak wielkiej trasy koncertowej. Koncert w Polsce jest wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Lider grupy TOTO, charyzmatyczny David Paich, dokładnie tego dnia obchodził będzie swoje 59. urodziny.

TOTO  na koncercie w Polsce wystąpi w składzie: Steve Lukather (gitara i wokal), David Paich (keyboard i wokal), Steve Porcaro (keyboard i wokal), Joseph Williams (główny wokal), Simon Phillips (perkusja). Gościem specjalnym będzie Nathan East, który zagra na gitarze basowej zamiast Mike’a Porcaro.

 

Autor: Grzegorz Szklarek

Pokrewne wątki:

Wayne Hussey na dwóch koncertach w Polsce

2019-03-19

Legendarny lider grupy The Mission oraz były gitarzysta grupy The Sisters of Mercy wystąpi we wrześniu we Wrocławiu i Warszawie

Czytaj więcej...

Soap&Skin prezentuje nowy utwór

2019-03-19

Soap&Skin podzieliła się wizualizacją, która powstała do utworu “Creep”. Kompozycja pochodzi z wydanego w zeszłym roku albumu “From Gas To Solid/you are my friend”.

Czytaj więcej...

Two Door Cinema Club z nowym singlem

2019-03-19

Two Door Cinema Club powraca z nowym singlem „Talk“.

Czytaj więcej...

Foals i Stereolab na katowickim OFF Festival

2019-03-19

Chlubna przeszłość brytyjskiej muzyki, czyli Stereolab, jej znakomity dzień dzisiejszy, w postaci Foals i świetlana przyszłość, czyli Octavian, to tylko część nazw, które wzbogaciły program festiwalu.

Czytaj więcej...

Kenny Garrett na Warsaw Summer Jazz Days 2019

2019-03-19

Legendarny amerykański saksofonista jazzowy Kenny Garrett dołączył do składu tegorocznego Warsaw Summer Jazz Days.

Czytaj więcej...

Kasai zapowiada debiutancki album

2019-03-18

Grała z Brodką i Rojkiem. Teraz zapowiada swój solowy debiut utworem "Salvages".

Czytaj więcej...

Fink na dwóch koncertach w Polsce

2019-03-18

Fink wróci do Polski na dwa koncerty: 6 listopada zagra w Starym Maneżu w Gdańsku, zaś 8 listopada w warszawskim Palladium.

Czytaj więcej...

Reedycja debiutu Obywatela G.C. już w sprzedaży

2019-03-18

Od piątku można kupować wznowienie albumu "Obywatel G.C".

Czytaj więcej...

Ruszyła przedsprzedaż nowej płyty Lion Shepherd

2019-03-16

29 marca do sklepów trafi nowy album zespołu Lion Shepherd. Jeszcze przed oficjalną premierą, utworów z „III” będzie można posłuchać na żywo podczas koncertów grupy w Łodzi, Bydgoszczy i Gdyni. Na stronie internetowej ruszył również pre-order najnowszej płyty.

Czytaj więcej...

Urodzinowa reedycja debiutu Alphaville

2019-03-16

W tym roku mija 35 lat od ukazania się płyty "Forever Young" niemieckiej grupy Alphaville. Z tej okazji ukaże się reedycja tego wydawnictwa.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania