Newsy muzyczne

Duński Support Depeche Mode W Łodzi

Supportem Depeche Mode podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie będzie duńska formacja Choir Of Young Believers.

Formacja Choir Of Young Believers zadebiutowała w 2007 roku mini albumem "Burn The Flag", który przyniósł im świetne recenzje w ich ojczyźnie. Dali pamiętne występy na festiwalach Roskilde w 2007 i 2008, równocześnie zdobywając National Radio Award i Critics Choice Award w kategorii "Best New Act".

W 2008 roku zespół wydał swój debiutancki album “This Is For The White In Your Eyes" zbierając ponownie niesamowite recenzje i nagrodę "Best Danish Album". W roku 2009 Choir Of Young Believers nominowany został w rekordowych siedmiu kategoriach duńskich Grammy Music Awards i otrzymał nagrodę w kategorii “Best New Act”.

Rozpoczęcie współpracy z amerykańską wytwórnią Ghostly Int. oraz z Sony/ATV Music Publishing w 2009 roku zapoczątkowało światową karierę zespołu.

Zespół koncertował intensywnie przez dwa lata w USA i Wielkiej Brytanii. Muzyka Choir Of Young Believers została wykorzystana w wielu amerykańskich programach telewizyjnych i kilku europejskich filmach fabularnych.

20 marca 2012 roku, po zakończeniu udanej trasy po Stanach Zjednoczonych, zespół wydał drugi album “Rhine Gold”, który cieszył się uznaniem krytyków na całym świecie. Po wydaniu albumu zespół ruszył w trasę po Europie i USA. COYB zakończył 2012 rok nagrodą "Best of 2012" w Danii, a także pięcioma nominacjami w Critics Choice Awards, wygrywając "Best Group" oraz nominację do Nordic Music Prize .

DEPECHE MODE i Choir Of Young Believers zagrają  24 Lutego 2014 w Atlas Arenie w Łodzi.

Bilety na www.LiveNation.pl

Autor: Grzegorz Szklarek
Źródło: Live Nation

Pokrewne wątki:

Nowy zespół Rachel Goswell ze Slowdive

2019-04-19

Label Bella Union prezentuje The Soft Cavalry - nowy projekt małżeństwa Steve Clarke i Rachel Goswell ze Slowdive. Album zatytułowany "The Soft Cavalry" ukaże się 5 lipca.

Czytaj więcej...

Code Orange zagra w Warszawie

2019-04-19

14 czerwca w warszawskich Hybrydach zagra amerykańska grupa Code Orange.

Czytaj więcej...

Niemoc wyda debiut

2019-04-18

Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EP-ek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej zatytułowanej "Baśnie".

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Madonny

2019-04-18

Czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”, ukaże się 14 czerwca.

Czytaj więcej...

The Flaming Lips wydadzą nowy album

2019-04-18

Grupa The Flaming Lips ogłosiła premierę ich piętnastego albumu „King’s Mouth”. Płyta trafi na półki sklepowe 19 lipca nakładem wytwórni Bella Union.

Czytaj więcej...

Nowa płyta od Hollywood Vampires

2019-04-18

21 czerwca ukaże się drugi album supergrupy Hollywood Vampires zatytułowany "Rise". W składzie zespołu są m.in. Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow zebrała 2 tony pokarmu dla psów

2019-04-17

15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy „Helsinki Tour” Darii Zawiałow.

Czytaj więcej...

Polsko-francuskie The Blind Suns na trasie po Polsce

2019-04-17

Polsko-francuskie trio The Blind Suns dowodzone przez zamieszkałą we Francji Dorotę Kuszewską, zaprezentuje się podczas tzw. francuskiego showcase’u w ramach festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, a poza tym wystąpi w kilku innych największych miastach Polski.

Czytaj więcej...

Post-punkowa baṣnia wydała debiutancki album

2019-04-17

Ukazała się debiutancka płyta warszawskiego projektu baṣnia zatytułowana “No Falling Stars And No Wishes”.

Czytaj więcej...

Terrfic Sunday w "Amoku"

2019-04-17

Po roku milczenia Terrific Sunday prezentują nowy polskojęzyczny singel.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania