Newsy muzyczne

Dimitri From Paris W Białymstoku

Dimitri From Paris, niezwykle ceniony w środowisku muzyki house producent i didżej, zagra na Białystok Pozytywne Wibracje Festival.

Światowej sławy artysta zagra na festiwalowej scenie najlepsze sety prosto z klubów Paryża i wybiegów Chanel, Jean-Paul Gaultier, czy Yves Saint-Laurent. Rezydent legendarnej Playboy Mansion - Dimitri From Paris - na swoim koncie ma remiksy między innymi: Madonny, James'a Browna, Björk, Incognito, The Brand New Heavies, Ive Mendes, Grace Jones i wielu innych. Na stałe współpracuje i występuje z innym francuskim didżejem Bobem Sinclarem.

Dimitri From Paris wydał kilkanaście albumów, w tym płyty solowe z własnymi kompozycjami, a także wiele kompilacji z remiksami dobranego przez siebie ze smakiem repertuaru z lat 70-tych i 80-tych. Świetnie zaaranżowane kawałki będące mieszanką disco, house, jazz, dance, trip hop i elektroniki zabrzmią podczas pierwszego dnia festiwalu - w piątek 20 lipca na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku.

Dimitri From Paris jest kolejną po Angie Stone, Ben L'Oncle Soul i Omarze zagraniczną gwiazdą Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012. Podczas dwóch festiwalowych dni 20 i 21 lipca na dziedzińcu barokowego Pałacu Branickich w Białymstoku zagrają również Ewa Bem z koncertem z okazji czterdziestolecia pracy artystycznej, zdobywczyni czterech tegorocznych Fryderyków Ania Rusowicz oraz Eskaubei & Funky Flow. Jak co roku latem Białystok przemieni się w polską stolicę pozytywnych brzmień soul, r&b, jazz, hip-hop, house i lounge.

Autor: Grzegorz Szklarek
Foto: stx-jamboree.com
Źródło: STX Jamboree

Duet IDER wystąpi w Warszawie

2019-05-18

Brytyjska grupa IDER zagra 4 listopada w warszawskiej Hydrozagadce.

Czytaj więcej...

Lisa Hannigan wyda album koncertowy z Dublina

2019-05-18

Lisa Hannigan zaprezentowała najnowszy singiel "Fall".

Czytaj więcej...

Budka Suflera wróci na siedem koncertów

2019-05-17

Budka Suflera reaktywowała się po 5 latach przerwy i zagra siedem koncertów w największych halach Polski.

Czytaj więcej...

Plastic zapowiada czwarty album

2019-05-17

Singiel U Gonna Love It zapowiada czwarty album PLASTIC – formacji, która od lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz. To zespół i duet producencki, który tworzą Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski. Płyta ukaże się za kilka miesięcy.

Czytaj więcej...

Nowy klip The Black Keys

2019-05-17

The Black Keys wydali klip do nowej piosenki “Go” z nadchodzącej płyty “Let’s Rock”, która ukaże się 28 czerwca.

Czytaj więcej...

The Gathering zagra jubileuszowy koncert w Warszawie

2019-05-17

Holenderska grupa The Gathering wystąpi 21 września w warszawskiej Progresji w ramach trasy z okazji 30-lecia zespołu.

Czytaj więcej...

Soen na dwóch koncertach w Polsce

2019-05-16

Gwiazda tegorocznej edycji warszawskiego festiwalu PROG IN PARK III, wystąpi w Polsce jesienią na dwóch klubowych koncertach.

Czytaj więcej...

Amarok prezentuje klip do "The Storm"

2019-05-16

Wczoraj odbyła się premiera nowego teledysku projektu Amarok zapowiadającego nową płytę, która ukaże się za tydzień. Wystartowała również przedsprzedaż albumu "The Storm".

Czytaj więcej...

Batushka zapowiada nowy album

2019-05-16

Dziś zespół ogłosił szczegóły związane z wydaniem swojego drugiego krążka zatytułowanego "Hospodi". Premiera: 12 lipca.

Czytaj więcej...

Volbeat i goście wystąpią w Warszawie

2019-05-15

Znakomita duńska grupa Volbeat zaprezentuje się 29 października w warszawskim Torwarze. Jako goście specjalnie wystąpią: Baroness i Danko Jones.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania