Newsy muzyczne

Mick Jagger Z Arcade Fire I Foo Fighters

Wokalista The Rolling Stones będzie centralną postacią finałowego odcinka 37 sezonu popularnego show telewizyjnego "Saturday Night Live".

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Jagger wystąpi z Foo Fighters i Arcade Fire, ale wiele wskazuje na to, iż może on zaśpiewać kilka piosenek z katalogu 'Stonesów' w związku z przypadającą w tym roku 50 rocznicą powstania tej grupy. Pewne natomiast jest, iż Jagger poprowadzi program, którego emisja przewidziana jest na 19 maja.

Jagger nigdy nie prowadził programu "Saturday Night Live", ale współprowadził go w 1978 roku wraz z pozostałymi członkami The Rolling Stones. Z kolei lider Foo Fighters - Dave Grohl - wystąpił do tej pory w "SNL" aż 10 razy: z Nirvaną, Them Crooked Vultures, Foo Fighters i Tomem Petty. Z kolei Arcade Fire występowali w tym programie dwukrotnie.

Pokrewne wątki:

Inside Her wydali debiutancką ep-kę

2021-03-08

Ukazała się ep-ka "It Starts With the Feet" trio Inside Her, którego twórczość zainteresuje zwłaszcza miłośników elektroniki i synth-wave'u.

Czytaj więcej...

Sensacyjne odkrycie Janusza Wawrowskiego

2021-03-06

Janusz Wawrowski na swojej najnowszej płycie z Royal Philharmonic Orchestra pod dyrekcją Grzegorza Nowaka prezentuje sensacyjne odkrycie - Koncert Ludomira Różyckiego, który „jak feniks z popiołów” budzi się do nowego życia.

Czytaj więcej...

Ben Howard wyda czwartą płytę

2021-03-06

Ben Howard powraca z nowym albumem "Collections From The Whiteout”.

Czytaj więcej...

Kaśka Sochacka zapowiada 'Ciche Dni'

2021-03-05

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukaże się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) - tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).

Czytaj więcej...

Mighty Oaks zapraszają do Meksyku

2021-03-05

Ukazał sie singel "Mexico" zapowiadający nową płytę trio Mighty Oaks.

Czytaj więcej...

So Much Love hoduje 'Nasturcje'

2021-03-05

Stacjonujący pod Poznaniem duet muzyczno/życiowy So Much Love pracuje nad debiutancką płytą "Nasturcje", która będzie utrzymana w klimatach dream-pop.

Czytaj więcej...

Budka Suflera i Felicjan Andrzejczak w 'Maskach'

2021-03-04

"Maski" to trzeci utwór, który pochodzi z najnowszej płyty Budki Suflera & Felicjana Andrzejczaka „10 lat samotności”.

Czytaj więcej...

Whispering Sons z dwoma nowymi singlami

2021-03-04

Belgijska gwiazda post-punka wydała dwie kolejne zapowiedzi nowego drugiego albumu, który ukaże się 18 czerwca.

Czytaj więcej...

Dorota i Henryk Miśkiewiczowie zapowiadają 'Naszą Miłość'

2021-03-04

Album "Nasza Miłość" to pierwszy, wspólny projekt ojca i córki, saksofonisty i wokalistki jazzowej. Nieprzypadkowo ukazuje się on w roku 70. urodzin Henryka Miśkiewicza…

Czytaj więcej...

Van Morrison zapowiada nową płytę

2021-03-03

Van Morrison zapowiada swój 42 krążek album. „Latest Record Project: Volume 1” ukaże się 7 maja i będzie to jego najbardziej dynamiczna płyta od lat.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania