Newsy muzyczne

Ostatnia zapowiedź nowej płyty Hurts

Już jutro do sklepów trafi nowy album duetu Hurts. Zespół opublikował kolejną zapowiedź wydawnictwa.

Kiedy sześć lat temu podbili Europę singlem „Wonderful Life” nikt nie spodziewał się, że duet Hurts na stałe zapisze się na międzynarodowej scenie elektronicznego popu. W tym tygodniu do sprzedaży trafi ich trzeci album studyjny „Surrender” z hitem „Some Kind Of Heaven”, który w Polsce (sądząc po ilości odtworzeń w stacjach radiowych) dorównał popularności największym hitom zespołu – „Stay”, „Better Than Love” czy „Blood Tears & Gold”. Z płyty pochodzi aż 5 klipów i pseudo video, w tym najnowsza udostępniona właśnie ballada „Wish”. 

do której stylowy teledysk wyreżyserował sam… Bryan Adams!

Jedna z największych i najbardziej aktywnych grup fanów Hurts pochodzi z Polski, a przy premierze każdej płyty i trasie koncertowej uwzględniana jest w planach muzyków. Theo i Adam wystąpili już w tym roku w Szczecinie w ramach Eska Music Awards a na rok 2016 zaplanowane są ich dwa koncerty w naszym kraju – w Poznaniu (28.02) i Warszawie (14.03). To nie koniec niespodzianek dla polskich fanów – kupując wersję deluxe płyty ‘Surrender’ w salonach sieci EMPIK fani otrzymają unikalny upominek – specjalną bransoletkę z logo zespołu. Aby skorzystać z tej oferty trzeba się spieszyć, bo nakład bransoletek jest ściśle ograniczony.

Album „Surrender” ukazuje się 9 października na płycie CD, CD Deluxe (dodatkowe utwory) i na winylu a także w wersji cyfrowej. 


Źródło: Sony Music

Pokrewne wątki:

Exodus gwiazdą "MTV Headbanger’s Ball Tour" we Wrocławiu

2018-07-14

3 grudnia we wrocławskim klubie A2 odbędzie się polska edycja "MTV Headbanger’s Ball Tour".

Czytaj więcej...

Koncertowy album The National w sprzedaży na CD

2018-07-14

Album "Boxer-Live In Brussels" od wczoraj jest dostępny w wersji kompaktowej.

Czytaj więcej...

Paul Simon wyda nowy album

2018-07-14

7 września do sprzedaży trafi płyta "In The Blue Light" Paula Simona.

Czytaj więcej...

MØ zapowiedziała kolejną płytę

2018-07-13

MØ ogłosiła premierę swojej nowej płyty "Forever Neverland", która ukaże się 19 października.

Czytaj więcej...

Nowy projekt Richa Robinsona

2018-07-13

The Magpie Salute, zespół stworzony przez założyciela The Black Crowes, Richa Robinsona, zapowiada swoją debiutancką płytę „High Water I”. Data premiery albumu przewidziana jest na 10 sierpnia.

Czytaj więcej...

You Me At Six wyda nową płytę

2018-07-13

You Me At Six powraca ze swoim najnowszym, szóstym już wydawnictwem, zatytułowanym po prostu „VI”. Premierę płyty zapowiedziano na 6 października.

Czytaj więcej...

Interpol pokazał nowy teledysk

2018-07-13

24 sierpnia ukaże się nowy album Interpol zatytułowany "Marauder". Można już obejrzeć pierwszy klip zapowiadający to wydawnictwo.

Czytaj więcej...

BirdPen na trasie po Polsce

2018-07-12

Dave Pen i Mike Bird wystąpią 29 listopada w poznańskiej Meskalinie, 30 listopada w warszawskich Hybrydach i 1 grudnia w krakowskiej Alchemii.

Czytaj więcej...

Paul McCartney po raz drugi w Polsce

2018-07-12

5 lat po występie na PGE Narodowym w Warszawie, Paul McCartney wróci do Polski i wystąpi 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Czytaj więcej...

Myrkur na dwóch koncertach w Polsce

2018-07-12

Amalie Bruun ukrywająca się pseudonimem Myrkur wystąpi 10 grudnia w poznańskim klubie U Bazyla oraz 11 grudnia w krakowskim Klub Kwadrat.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania