Newsy muzyczne

Hurts na nowym festiwalu w Rybniku

28 sierpnia w Rybniku rusza jedyne w Polsce wydarzenie muzyczne odbywające się na wodnym obiekcie. Gościem zagranicznym i główną gwiazdą festiwalu będzie zespół Hurts.

Klimatyczny Music & Water Festival zamieni Rybnik w miejsce muzyczne i magiczne – zadbają o to artyści, wodne akweny, słońce i klimat muzycznej uczty.

Wydarzenie zostanie zorganizowane na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku – na Stadionie Miejskim oraz na Kąpielisku Ruda. Nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce, gdzie można by słuchać ulubionych artystów, stojąc w wodzie w bikini lub uprawiając ulubiony sport! Organizatorzy stawiają na niewymuszoną atmosferę, luz i młodość.

W ramach wydarzenia powstaną trzy sceny, które zaprezentują artystów będących w przededniu wielkich triumfów oraz gwiazdy, których przeboje od lat szturmują listy przebojów. Od samego rana pozytywną atmosferę zapewni Strefa Water z artystami polskiej sceny muzycznej, ze sceną DJ’s, z aktywnościami Wake i Stand Up Padle. Wieczorem miejsce ożywi Strefa Stadion, na której zagra brytyjski duet HURTS, grający muzykę elektroniczną i synth popową. To właśnie dzięki niej zespół zdobył serca fanów na całym świecie, wydając w 2010 roku debiutancki album "Happiess”.

Hurts promuje obecnie swój trzeci album „Surrender”, wydany jesienią 2015 roku nakładem wytwórni Columbia Records. To nie koniec niespodzianek na Scenie Głównej. Zabrzmią na niej zarówno nowe, jak i znane z poprzednich krążków przeboje – Wonderful life, Better Than Love, Some Kind of Heaven.

Poza Hurts w Rybniku pojawią się popularni artyści polscy. Ich nazwiska organizatorzy będą cyklicznie ujawniać na stronie wydarzenia oraz z pomocą regionalnych i ogólnopolskich mediów.


Pokrewne wątki:

Exodus gwiazdą "MTV Headbanger’s Ball Tour" we Wrocławiu

2018-07-14

3 grudnia we wrocławskim klubie A2 odbędzie się polska edycja "MTV Headbanger’s Ball Tour".

Czytaj więcej...

Koncertowy album The National w sprzedaży na CD

2018-07-14

Album "Boxer-Live In Brussels" od wczoraj jest dostępny w wersji kompaktowej.

Czytaj więcej...

Paul Simon wyda nowy album

2018-07-14

7 września do sprzedaży trafi płyta "In The Blue Light" Paula Simona.

Czytaj więcej...

MØ zapowiedziała kolejną płytę

2018-07-13

MØ ogłosiła premierę swojej nowej płyty "Forever Neverland", która ukaże się 19 października.

Czytaj więcej...

Nowy projekt Richa Robinsona

2018-07-13

The Magpie Salute, zespół stworzony przez założyciela The Black Crowes, Richa Robinsona, zapowiada swoją debiutancką płytę „High Water I”. Data premiery albumu przewidziana jest na 10 sierpnia.

Czytaj więcej...

You Me At Six wyda nową płytę

2018-07-13

You Me At Six powraca ze swoim najnowszym, szóstym już wydawnictwem, zatytułowanym po prostu „VI”. Premierę płyty zapowiedziano na 6 października.

Czytaj więcej...

Interpol pokazał nowy teledysk

2018-07-13

24 sierpnia ukaże się nowy album Interpol zatytułowany "Marauder". Można już obejrzeć pierwszy klip zapowiadający to wydawnictwo.

Czytaj więcej...

BirdPen na trasie po Polsce

2018-07-12

Dave Pen i Mike Bird wystąpią 29 listopada w poznańskiej Meskalinie, 30 listopada w warszawskich Hybrydach i 1 grudnia w krakowskiej Alchemii.

Czytaj więcej...

Paul McCartney po raz drugi w Polsce

2018-07-12

5 lat po występie na PGE Narodowym w Warszawie, Paul McCartney wróci do Polski i wystąpi 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Czytaj więcej...

Myrkur na dwóch koncertach w Polsce

2018-07-12

Amalie Bruun ukrywająca się pseudonimem Myrkur wystąpi 10 grudnia w poznańskim klubie U Bazyla oraz 11 grudnia w krakowskim Klub Kwadrat.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania