Newsy muzyczne

Room 94: Dziś Premiera Płyty W Warszawie

Dziś polska premiera debiutanckiego albumu młodej, londyńskiej grupy Room 94 zatytułowanego "Loud Noises".

ROOM 94 to 4-osobowa formacja pop-rockowa z północnego Londynu. Grupa powstała w 2007 roku szybko zdobywając sobie popularność zarówno nowatorskimi kompozycjami, jak i bardzo energetycznymi występami na żywo.

Podczas trzech lat intensywnego koncertowania zespół zdobył sobie wielu zagorzałych fanów, bilety na ich koncerty wyprzedawały się w ciągu kilku zaledwie dni. Popularność ROOM 94 sięgnęła poza Wyspy Brytyjskie, na ich koncertach zaczęło pojawiać się coraz więcej fanów z kontynentalnej Europy.

W przerwach pomiędzy trasami koncertowymi zespół pracował w studiu nagrywając nowy materiał, zostały zrealizowane również teledyski. Utwory ROOM 94 coraz szerzej prezentowane były przez brytyjskie media.

Obecnie grupa jest w trakcie swojej ósmej trasy koncertowej. Bilety zostały niemal całkowicie wyprzedane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Zespół ma na swoim koncie trasy tak w Wielkiej Brytanii, jak i w kontynentalnej części Europy: m. in. we Francji, Belgii, Holandii czy w Niemczech. Liczba fanów grupy w portalu społecznościom Facebook osiągnęła już ponad 47 tysięcy, a po każdym koncercie przybywa kolejnych kilkaset osób.

W kwietniu 2012 roku ukazał się debiutancki album ROOM 94 Loud Noises, który promowany jest od marca 2012 trasami koncertowymi po Europie Zachodniej, Wyspach Brytyjskich, oraz na jedynym koncercie w Polsce, który miał miejsce 21 kwietnia 2012 w Warszawie, podczas którego muzycy spotkali się z entuzjastycznym przyjęciem polskich fanów.

Zarówno wspomniany Tonight, jak i drugi z utworów promujących płytę You Got It Wrong są od wielu tygodni prezentowane przez Kerrang Radio oraz XFM Rockshow, a teledyski do tych utworów przez stacje Kerrang TV i Scuzz TV.

Serca polskich słuchaczy podbił natomiast utwór Rewind, który trafił w kwietniu do poczekalni listy Turbo Top Antyradia i jest na playliście tej stacji.

Dziś w godzinach przedpołudniowych ROOM 94 udzieli wywiadu w Antyradiu, o 16.45 spotkają się z fanami w salonie warszawskim salonie EMPiK Megastore Junior przy ul. Marszałkowskiej. O godzinie 20.00 zagrają na deskach InDecks MusiClub (przy głównej bramie Uniwersytetu Warszawskiego). Bilety: 10 zł do nabycia przy wejściu.

Autor: Grzegorz Szklarek
Źródło: Monseart.com

Pokrewne wątki:

Alice Merton wystąpi w Warszawie i Poznaniu

2018-12-13

Alice Merton zagra 1 kwietnia w poznańskim Blue Note i 2 kwietnia w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

GZA (Wu-Tang Clan) na dwóch koncertach w Polsce

2018-12-13

Raper GZA czyli duchowy przywódca legendarnego amerykańskiego hip-hopowego składu Wu-Tang Clan przyjedzie w marcu na dwa klubowe koncerty w naszym kraju.

Czytaj więcej...

Alestorm na trasie po Polsce

2018-12-13

Heavymetalowy zespół ze Szkocji przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album "No Grave But The Sea", który ukazał się w maju 2017 roku.

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow w "Helsinkach"

2018-12-12

Daria Zawiałow zdradził tytuł płyty i ogłosiła wiosenną trasę koncertową.

Czytaj więcej...

Halestorm wróci do Warszawy

2018-12-12

Amerykańska hardrockowa grupa Halestorm zaprezentuje się 24 czerwca w warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Kolejne gwiazdy na Mystic Festival 2019

2018-12-12

Do składu krakowskiej imprezy dołączyli: In Flames, Soulfly, Possessed i Hatebreed.

Czytaj więcej...

Aesthetic Perfection zagra w Warszawie

2018-12-12

Amerykańska grupa Aesthetic Perfection (futurepop, aggrotech, electro-industrial) na pierwszym klubowym koncercie w Polsce.

Czytaj więcej...

Nowa kompozycja od Believe

2018-12-11

Nasza prog-rockowa gwiazda grupa Believe zaprezentowała teledysk do nowej piosenki zatytułowanej "Save Me".

Czytaj więcej...

Tempers na trzech koncertach w Polsce

2018-12-11

Amerykańska grupa Tempers grająca w klimatach cold wave/synthpop przyjedzie w lutym na trzy koncerty do naszego kraju.

Czytaj więcej...

Oskar Cenkier zaprasza do "Bastionu"

2018-12-11

"Bastion" to drugi album w dyskografii mieszkającego w Krakowie pianisty Oskara Cenkiera.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania