Newsy muzyczne

Milla Jovovich w nowym klipie SOHN

SOHN połączył siły z Millą Jovovich, czego rezultatem jest teledysk do piosenki z jego najnowszego singla "Signal".

Dla aktorki znanej z takich filmów jak ‘Resident Evil’ czy ‘Piątego elementu’, ‘Signal’ jest debiutem w roli reżysera. Para wspólnie pracowała nad koncepcją teledysku, będącym jednym długim, monochromatycznym ujęciem, w którym wystąpiła także sama Jovovich.

‘Signal’ jest pierwszym wydawnictwem SOHN od czasu udanego debiutu, płyty ‘Tremors’ z 2014 roku. Skomponowany i nagrany w Wiedniu, Londynie i Los Angeles ‘Signal’, otwiera nowy rozdział w twórczości SOHN, zachowując dźwiękową bujność, która zapewniła mu uznanie jako twórcy i producentowi.

„Gdy odkryłam SOHN, od razu zakochałam się w jego głosie i muzyce” –
mówi Jovovich. „Słuchałam jego płyty dosłownie przez kilka tygodni i od razu poczułam wizualne połączenie z tą muzyką. Gdy grała muzyka, widziałam w mojej głowie obrazy i po raz pierwszy miałam pragnienie reżyserowania. Miesiąc później zaczęliśmy o tym rozmawiać i SOHN wysłał mi „Signal”, który całkowicie mnie oczarował. Piękno i surowa energia tej piosenki, harmonie... Wszystko, co kocham w muzyce było w tej piosence.”

Jak wspomina sam SOHN: „wysłałem Milli trochę mojej nowej muzyki, gdy była w Paryżu. Porozmawialiśmy przez telefon i miała tę swoją piękną wizję jak „Signal” mógłby wyglądać od strony wizualnej. Od razu było wiadomo, że jest idealną osobą, aby wprowadzić to w życie i tak narodziła się prawdziwa współpraca między przyjaciółmi i artystami. Skończyło się na niesamowicie emocjonalnym obrazie nakręconym w jednym ujęciu, który po prostu zwalił mnie z nóg, już gdy widziałem go na żywo. Jako aktorka i reżyser Milla przełożyła serce muzyki na język obrazu.” Źródło: Sonic Records

Pokrewne wątki:

Depeche Mode wyda kolekcję singli na winylach

2018-06-20

Seria kolekcjonerskich boxów zawierajacych single winylowe zremasterowane z oryginalnych taśm audio w legendarnym studio Abbey Road. Boxy "Speak & Spell | The 12" Singles" oraz "A Broken Frame | The 12" Singles" dostępne w sprzedaży od 31 sierpnia 2018 roku.

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź drugiej płyty Aviaries

2018-06-20

„Deaden Me” to tytuł nowego klipu wrocławskiej formacji Aviaries.

Czytaj więcej...

Dirty Projetors z nowym utworem

2018-06-20

"That’s A Lifestyle" pochodzi z nadchodzącej płyty Dirty Projectors "Lamp Lit Prose", której premiera odbędzie się 13 lipca 2018. To drugi ujawniony utwór po "Break-Thru" z tego wydawnictwa.

Czytaj więcej...

Nowe wydawnictwo koncertowe Nick Cave & The Bad Seeds

2018-06-19

Na 28 września 2018 Nick Cave & The Bad Seeds zapowiadają nowe, specjalne wydawnictwo, zatytułowane "Distant Sky – Nick Cave & The Bad Seeds Live In Copenhagen".

Czytaj więcej...

Nowy singel Komet

2018-06-19

„Upiory w Szuwarach” to tytuł pierwszego singla zapowiadającego nową płytę warszawskich Komet, która ukaże się w przyszłym roku nakładem Thin Man Records.

Czytaj więcej...

Slash zapowiedział nowy album

2018-06-19

Premiera "Living The Dream" Slash Ft. Myles Kennedy & The Conspirators już 21 września.

Czytaj więcej...

Amorphis i Soilwork zagrają w Krakowie

2018-06-19

Fińskie Amorphis i szwedzki Soilwork wystąpią 20 stycznia w krakowskim Kwadracie.

Czytaj więcej...

Oly. przedstawia "Mapę naszych miejsc"

2018-06-19

Singel zatytułowany „Mapa naszych miejsc” zapowiada drugi album Oly.

Czytaj więcej...

Above & Beyond wróci do Warszawy

2018-06-18

Klubowa trasa koncertowa Above & Beyond rozpocznie się już tej jesieni, a jednym z przystanków zespołu będzie warszawska Progresja. Artyści promować będą najbardziej topowy i taneczny album „Common Ground”.

Czytaj więcej...

Years & Years zagra w Warszawie

2018-06-18

1 lutego brytyjska grupa Years & Years wystąpi w hali Torwar w Warszawie.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania