Promocja

2018-08-30
SUZIA
Gitarzystka, songwriterka i wokalistka Suzia zaczęła współpracę z Cantaramusic.pl.

Suzia, czyli Zuza Kłosińska, to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Tworzy muzykę z gatunku "Singer / songwriter". Aktywna na scenach klubowych, kawiarnianych, a nawet domowych od roku 2012. Brała udział w tworzeniu koncertów finałowych festiwalu FAMA w latach 2013-2016. Laureatka 45. edycji Festiwalu FAMA; Laureatka nagrody im. Małgosi Zwierzchowskiej na 42. Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej YAPA 2017. Występowała na jednej scenie z Tymonem Tymańskim w koncercie otwierającym Songwriter Łódź Festiwal 2017. Brała udział w tworzeniu muzyki do filmu "Chmury" Psychokino. Gościnnie pojawiła się na albumie "Czwarta Rano" zespołu The Lunatics w piosence "Mnie tu już nie będzie". 

Jest aktywna w mediach społecznościowych. Można ją znaleźć na takich portalach jak: Facebook, YouTube, Instagram czy Twitter. We współpracy z Michałem Wrzosińskim stworzyła debiutancką płytę EP pt. "Nie dzieje się nic". W nagraniach brali udział: Magda Laskowska, Natalia Wójcik, Agnieszka Bigaj, Magda Ruta, Mikołaj Piechocki, Paweł Izdebski, Michał Wrzosiński. Płyta miała swoją premierę 24 maja 2018 roku w warszawskim klubie Chmury. Została wydana dzięki akcji prowadzonej przez platformę crowdfundingową Wspieram.to. Do wydania jej fizycznej formy przyczyniło się ponad 100 osób z całej Polski. EP-ka jest też dostępna na portalach streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal. Od maja 2018 roku Suzia gra w pełnym składzie aranżacyjnym, w którym możemy usłyszeć: bas, perkusję, skrzypce, ukulele, saksofon i saksofon tenorowy. Mimo pełnego składu, jej muzyka dalej stoi blisko stylistyki akustycznej.

W pisaniu piosenek inspiruje się swoimi doświadczeniami oraz historiami z najbliższego otoczenia. Jej dewizą jest bycie szczerą zarówno na scenie, jak i w życiu. Swój styl muzyczny ukształtowała słuchając takich artystów jak: Wallis Bird, Melody Gardot, Jeff Buckley, Matt Corby, Sting, Fink czy Paolo Nutini.

Poza projektem autorskim udziela się także w zespole Kasi Lins, gdzie gra na gitarze elektrycznej oraz śpiewa. Razem z Kasią ruszy w jesienną trasę promującą album "Wiersz Ostatni". 

Oficjalny profil FB Artystki: https://www.facebook.com/suziaklosinska/

Teledysk "Wynocha": https://youtu.be/ygOeHc5e8dU 


SESAXTIAN FELISAX

2018-09-20

Ceniony polski saksofonista dołączył do grona artystów współpracujących z Cantaramusic.

Czytaj więcej...

LATAJĄCE PIĘŚCI

2018-09-05

28 września ukaże się debiutancka płyta grupy Latające Pięści zatytułowana "Procedury Wewnętrzne".

Czytaj więcej...

JOANNA MOREA

2018-09-05

Uznana polska saksofonistka i flecistka jazzowa Joanna Morea współpracuje z naszą agencją.

Czytaj więcej...

POISON HEART

2018-08-30

Warszawska grupa punk'n'rollowa Poison Heart wydała nowy album i rozpoczęła współpracę z naszą agencją.

Czytaj więcej...

SUZIA

2018-08-30

Gitarzystka, songwriterka i wokalistka Suzia zaczęła współpracę z Cantaramusic.pl.

Czytaj więcej...

CRUENTUS

2018-08-25

14 września ukaże się nowy album współpracującej z nami szczecińskiej grupy Cruentus.

Czytaj więcej...

LORIEN

2018-08-10

12 października ukaże się nowy album warszawskiej grupy Lorien.

Czytaj więcej...

ADMINISTRATORR ELECTRO

2018-07-10

Warszawska formacja ADMINISTRATORR ELECTRO (AE), która inspiruje się w swojej twórczości muzyką elektroniczną z lat 80-tych, przedstawiła pierwszy singel zapowiadający jej nowy trzeci album „Przemytnik”. Premiera zapowiedziana jest na 21 września.

Czytaj więcej...

NOIBLA

2018-05-09

Krakowska formacja Noibla to kolejny artysta, który dołączył do naszej agencji.

Czytaj więcej...
Strony : 1