Promocja

2019-09-30
INA WEST
Wokalistka i multiinstrumentalistka Ina West dołączyła do naszej agencji i 26 listopada wyda winylową edycję albumu "Girls".

Oto, co pisze artystka na temat albumu "Girls":

""Girls" to zapis ostatnich dwóch lat moich podróży, spotkań, zdarzeń, zwierzeń. Zawirowań w poczuciu wszechogarniającego rozproszenia i chwilowości.

To opowieść o pragnieniu gwałtowności i dynamiki. O stracie, rozłączeniu i buncie wobec tej straty. Przemianach, źródłach siły, dojrzewaniu myśli. Pożegnaniach. W końcu o miłości jako postawie życiowej.

W centrum zdarzeń dziewczyny. Te spotkane przypadkiem, te znane od zawsze. Album otwiera wyznanie "Marli", żywiołowej, buntowniczej czterolatki, którą opiekowałam sią podczas pobytu Bristolu; "Aurora" - naga performerka z bukietem wrzosów, uwalnia swoje libido na noworocznym przyjęciu. Dalej "Soldier" - by ukazać siłę rytmu; szaleństwo, które można dzięki niemu wydobyć. Swego rodzaju dzikość i plemienność, która sprawia, że umiemy zatracić się w tym, co nam najbliższe i być porywającymi wojownikami swoich historii.

Poszukiwanie ukojenia i akceptacji w "Mother"; transowa "Anna" w amoku; "Coming back" o mierzeniu się z powrotami, natrętnymi wspomnieniami. "Agatha" oddaje się projekcji swoich pragnień, obsesyjnej potrzebie zespolenia się z obiektem kochania. "Spring" wyzwala twórczą radość, jaką przynosi nam moment zakochania, "Melania" miesza egoizm z miłością własną, a "Iza" odpowiada Kosovelem na pytanie "Joe" o słowo ostateczne".

Wydawnictwo winylowe będzie miało formułę wyjątkową i będzie kontynuacją eko idei czekoladowej wersji płyty „Girls” pod hasztagiem #befriendly, gdzie część dochodów ze sprzedaży pójdzie na wsparcie uli na rodzinnych Mazurach piosenkarki.

Ina West tworzy transową, nowofalową elektronikę z elementami folku i jazzu. Producentka, autorka muzyki i tekstów, łącząca minimalistyczny chłód brzmienia wczesnego Depeche Mode z koncertową energią Die Antwoord. W wydaniu na żywo serwuje połączenie klasycznego instrumentarium, tanecznego bitu i surowych wokalnych harmonii.

Akt jaskrawy i opalizujący. Uniesienie ponad decorum i ostrożność.

Nowy album "Girls" ukazał się cyfrowo oraz w limitowanej wersji czekoladowej płyty w 2019 roku. Dystrybucją zajęła się Agora.

Debiutancki album wydała pod pseudonimem Cosovel (2015), ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w Polsce (Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival) i za granicą (The Great Escape (UK), Reeperbahn (DE), MENT (SLO), Mu:Con, Zandari (KOR), Fantoche (CHE) ).

Współpracowała z Piotrem Roguckim, Julią Marcell; obecnie występuje w składzie koncertowym zespołu Tego Typa Mesa oraz współpracuje z Teatrem Polskim w Bydgoszczy (muzyka do spektaklu "Sprawa. Dzieje się dziś").

Oficjalny profil FB Iny West: https://www.facebook.com/inawestina/

 


JUŻ NIE ŻYJESZ

2019-10-11

Łódzka grupa Już Nie Żyjesz zaprezentowała trzecią płytę studyjną zatytułowaną "Tragedia".

Czytaj więcej...

INA WEST

2019-09-30

Wokalistka i multiinstrumentalistka Ina West dołączyła do naszej agencji i 26 listopada wyda winylową edycję albumu "Girls".

Czytaj więcej...

BOOZE & GLORY

2019-09-30

18 października ukaże się nowy album grupy Booze & Glory zatytułowany "Hurricane". Nasza agencja ma przyjemność wspomagać to wydawnictwo promocyjnie.

Czytaj więcej...

FLESHWORLD

2019-09-16

Krakowska grupa Fleshworld przygotowała premierę nowego albumu “The Essence Has Changed, but the Details Remain”.

Czytaj więcej...

NO MORE JOKES

2019-09-16

Warszawska grupa No More Jokes wydała album "A Ludzie Się Patrzą...".

Czytaj więcej...

MONIKA DAMASZKO

2019-09-16

Ukazał się nowy klip warszawskiej wokalistki Moniki Damaszko zatytułowany "Body Talk". Piosenkę napisało czterech cenionych amerykańskich kompozytorów.

Czytaj więcej...

PULL THE WIRE

2019-08-31

Pull The Wire prezentuje klip do utworu "Iluzja". Jest to pierwszy singel promujący ich mini album "Sztuka przemijania", którego premiera odbędzie się już we wrześniu.

Czytaj więcej...

ADMINISTRATORR

2019-08-13

"Czy" to tytuł nowej płyty Administratorra, która ukaże się 30 sierpnia.

Czytaj więcej...

DISCOPOGO

2019-08-09

Poznański zespół DiscoPogo zapowiedział wydanie nowego mini-albumu "All Inclusive".

Czytaj więcej...
Strony : 1