Promocja

2020-03-13
BUKOVSKY
"Nie Mów Jej" to drugi solowy singel Bukovsky'ego promowany przez naszą agencję.

„NIE MÓW JEJ"to drugi singel BUKOVSKIEGO. Liryczny tekst opowiada o emocjach, które targają mężczyzną po bolesnym rozstaniu. Tym razem BUKOVSKI śpiewa, o tym co każdy z nas doskonale zna i odczuwa w momentach krytycznych relacji: “Bo piękne są nieznanego początki, za to gorzej zakończenia wychodzą”.

Za kompozycję i przestrzenne brzmienie gitary  w tej refleksyjnej balladzie odpowiada  Piotr Pawłowski, znany m.in. z Made in Poland i The Shipyard, natomiast piękną partię gitary basowej nagrał Leszek Biolik (m.in. Republika). Tekst napisali wspólnie trzej mężczyźni po przejściach: Bukovsky, Pawłowski i Dariusz Dusza.

Bukovsky, nastoletni głos zespołów gliwickiej sceny alternatywnej, zarzucił na lata śpiewanie na rzecz poświęcenia się walce z przestępczością i misją krucjaty o lepszy świat. Przed studiami prawniczymi Bukovsky związany był mocno ze sceną alternatywną grając w zespole Processs. W tym czasie nawiązał sporo przyjaźni muzycznych, które mimo jego decyzji o przerwaniu kariery muzycznej na rzecz studiowania prawa, przetrwały próbę czasu i nie pozwoliły mu zapomnieć o jego pasji do muzyki

W styczniu 2018 roku wystąpił gościnnie z grupą 1984 w Warszawie śpiewając m.in.: “Białą Chorągiewkę”. Utwór zebrał pozytywne recenzje i niespodziewanie rozszedł się w Internecie wśród fanów zespołu. Fakt ten zaskoczył samego Bukovskiego, który w konsekwencji dał się namówić członkom grupy 1984 na swój artystyczny come back. Przez ponad pół roku Bukovsky współpracował z grupą 1984. Ten czas poświęcił na poszukiwanie nowych inspiracji muzycznych i odnalezienie swojej nowej tożsamości artystycznej

W 2019 wspólnie z Piotrem Pawłowskim (Made In Poland, The Shipyard) przygotował nowy materiał na płytę, osadzony w brzmieniu lat ’80, jednak brzmiący świeżo i atrakcyjnie dla współczesnego słuchacza. Do współpracy poza Pawłowskim, Bukovsky zaprosił śmietankę polskiej sceny alternatywnej w tym m.in.: legendarnego tekściarza (Śmierci Klinicznej i Shakin Dudi) Darka Duszę i znanego producenta oraz basistę Leszka Biolika (Republika).

W październiku 2019 roku premierę miał jego pierwszy singiel pt. ”Tramwaje”.

Oficjalny profil FB: https://www.facebook.com/Bukovskymusic/

Klip "Nie Mów Jej": https://youtu.be/zARhHVxIo2w 

Klip "Tramwaje": https://youtu.be/pHgPUWR3lE4 


RESTLESS

2020-04-03

„Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.

Czytaj więcej...

NAKED ROOT

2020-04-02

Łódzka grupa Naked Root wyda 24 kwietnia nową płytę studyjną "The Maze".

Czytaj więcej...

BUKOVSKY

2020-03-13

"Nie Mów Jej" to drugi solowy singel Bukovsky'ego promowany przez naszą agencję.

Czytaj więcej...

OREADA

2020-03-03

Łódzka grupa Oreada przygotowała debiutancki album "Mówili Mi Ludzie".

Czytaj więcej...

MICHAŁ CZARNECKI

2020-03-03

Białostocki songwriter Michał Czarnecki dołączył do naszej agencji przy promocji albumu "Subtelny Zarost Miasta".

Czytaj więcej...

INSIDE AGAIN

2020-03-03

Warszawska grupa Inside Again wyda 6 marca nową płytę "Nightmode".

Czytaj więcej...

MICHAŁ SZCZERBIEC

2020-01-03

EP-ka "Sleepless" zapowiada kolejną (trzecią w dorobku) płytę gitarzysty Michała Szczerbca. Tym razem usłyszymy akustyczne dźwięki gitary "fingerstyle", flet poprzeczny oraz saksofon (Arek Osenkowski - znany ze współpracy z zespołem Stare Dobre Małżeństwo).

Czytaj więcej...

KONTAUR

2019-12-09

W drugiej połowie stycznia do sprzedaży trafi drugie wydawnictwo w dyskografii śląskiej grupy Kontaur zatytułowane "Fragile Bonds".

Czytaj więcej...
Strony : 1