Koncerty

Madonna
Początek: 01.08.2012 o godzinie 18:00
Miejsce: Warszawa, Stadion Narodowy

Line Up : Madonna

Link : www.livenation.pl

Madonna urządza wielką imprezę i wszyscy jesteście zaproszeni! The Madonna 2012 World Tour rozpocznie się 29 maja w Tel Awiwie (Izrael) - oficjalnie ogłosiło Live Nation Entertainment, międzynarodowy promotor trasy. Trasa obejmuje hale, stadiony oraz specjalne imprezy plenerowe m.in. na Plains of Abraham (Quebec) oraz powrót do Południowej Ameryki i Australii, gdzie artystka nie występowała od 20 lat. W trakcie trasy Madonna zawita do 26 europejskich miast, w tym do Londynu, Paryża, Mediolanu, Berlinu a także - 1 sierpnia - do Warszawy.

Fenomenalna, pełna sukcesów trasa Madonny "Sticky & Sweet" potwierdziła jej status najlepszej koncertującej artystki wszechczasów: najbardziej dochodowej, gromadzącej najliczniejszą publiczność i oferującej najbardziej widowiskowe i spektakularne show.

Ogłoszenie Madonna's 2012 World Tour jest kontynuacją niezwykłego tygodnia, podczas którego wraz z występem Madonny na Bridgestone Super Bowl premierę miał nowy singiel artystki zatytułowany "Give Me All Your Luvin". Singiel pochodzi z oczekiwanego nowego albumu MDNA, który pojawi się w sklepach 26 marca nakładem Live Nation Entertainment/Interscope Records.

"Utwór Madonny jako światowej sławy artystki mówi sam za siebie. Jej artystyczne i kreatywne produkcje z każdą trasą są coraz większe i lepsze - Madonna 2012 nie będzie wyjątkiem. Jesteśmy podekscytowani nową trasą Madonny i wiemy, że jej fani czują to samo" komentuje Arthur Fogel, CEO Live Nation Entertainment Global Touring i promotor trasy Madonny.

"2012 rok to ważny czas dla Stadionu Narodowego w Warszawie. Zaraz po piłkarskich emocjach Mistrzostw Europy będziemy gościć Madonnę!" - powiedział Rafał Kapler, Prezes Narodowego Centrum Sportu. "Ten koncert to możliwość doświadczenia wyjątkowego widowiska na jednym z najnowocześniejszych obiektów w Europie. Występ Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych 2012 roku i z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przyjdą na jej koncert. Okazji do zobaczenia królowej popu w Polsce po prostu nie można przegapić" - podsumował Rafał Kapler.

W trakcie fenomenalnej kariery aż 37 utworów Madonny znajdowało się w pierwszej dziesiątce na liście Billboard's Hot 100 Singles Chart a 40 gościło na pierwszym miejscu na Billboard's Dance/Club Play Song Charts. Żaden inny artysta na całym świecie nie może poszczycić się takim wynikiem. Madonna sprzedała ponad 300 milionów albumów a jej trasy koncertowe biją rekordy w kategorii tras koncertowych artystek solo. Jest siedmiokrotną zdobywczynią nagród Grammy, piosenkarką, autorką piosenek, producentką i członkinią Rock & Roll Hall of Fame. Jej ostatni album "Hard Candy" debiutował na pierwszym miejscu w 37 krajach. Pierwszą trasą Madonny był l985 Virgin Tour.

Bilety na koncert w Warszawie w cenach:

1171 pln - hot ticket pakiet
1171 pln - golden circle early entrance pakiet
413 pln - trybuny
330 pln - trybuny
275 pln - trybuny
149 pln - trybuny
413 pln - golden circle
275 pln - płyta
149 pln - osoby niepełnosprawne