Newsy muzyczne

Mikołajki z Bokką i Fismollem w warszawskiej Progresji

Już dziś w warszawskiej Progresji odbędzie się wyjątkowy koncert mikołajkowy, na którym zagrają Bokka, Fismoll i Milky Wishlake.

Na jednej scenie wystąpią najciekawsze polskie zespoły ostatnich lat. Gwiazdą wieczoru będzie tajemnicza Bokka -  jedna z najbardziej cenionych polskich formacji na europejskiej scenie alternatywnej. Ich koncerty to ogromna dawka psychodelii oraz rockowej i post-punkowej energii. Nie zabraknie też nastrojowej muzyki młodego singer-songwritera Fismolla, dla którego organizatorzy przygotowali niemałą niespodziankę. Jako pierwszy scenę zawojuje Milky Wishlake, który przeniesie nas do lat 80-tych i 90-tych poprzez swoje melodyjne kompozycje, będące połączeniem popu, elektroniki, muzyki klubowej, neo-soul i funk. Razem z nim wystąpi młoda artystka Oly - obdarzona niezwykłym głosem w akompaniamencie ukulele, kalimby i gitary elektrycznej. 

 

18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - Fismoll
20:30 - Milky Wishlake (Oly.) 
21:30 - BOKKA

 

Bilety dostępne przy wejściu do klubu. 


Źródło: Progresja

Pokrewne wątki:

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Zremiksowany Robert Cichy

2021-11-27

Wczoraj ukazała się płyta Roberta Cichego "3 & remixed".

Czytaj więcej...

Inga Mejer przedstawiła 'Afrodytę'

2021-11-27

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.

Czytaj więcej...

Zapal Ruskiefajki

2021-11-26

Po debiutanckim singlu „Szatan kazał tańczyć”, który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, a także featach u Kartky’ego, Majora SPZ i innych reprezentantów sceny hip-hopowej, nadszedł jej czas. Ruskiefajki zapowiada swój pierwszy album.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania