Newsy muzyczne

Dave Penn zremiksował Bokkę

BOKKA zaprezentowała nowy klip do remixu "Secret Void", za który odpowiedzialny jest Dave Pen z grupy Archive.

Video powstało na bazie animowanego filmu pt. „Lekcja Nieskończoności” w reżyserii Jakuba Jabłońskiego oraz Bartłomieja Kika.

"Od początku czuliśmy, że fajnie by było zilustrować remix Dave’a animacją. Przeszukując internet natrafiliśmy na „Teaching Infinity/Lekcję Nieskończoności” - jak się później okazało - autorstwa młodych twórców z Łódzkiej Filmówki. Historia prawie idealnie kleiła się z muzyką, a co więcej z tekstem. Pomyśleliśmy, że wszystko się dobrze składa: Dave tchnął nowe życie w nasz „Secret Void”, a muzyka da nowe „Lekcji Nieskończoności”.

„Secret Void (Dave Pen - Voices in the Void Remix)” promuje najnowsze wydawnictwo BOKKI „Satellites of Planet B”. Będzie to kolekcja 5 reinterpretacji utworów pochodzących z nominowanego do prestiżowej nagrody muzycznej Fryderyk 2019 albumu „LIFE ON PLANET B”. Mini album trafi na platformy streamingowe oraz będzie do nabycia w formie elektronicznej od 10 maja! Do współpracy nad projektem grupa zaprosiła artystów z zagranicy. Autorami remixów są tacy muzycy jak: Dave Pen z londyńskiego kolektywu Archive, Yasuaki Kato - japoński artysta odkryty przypadkiem przez znajomych BOKKI podczas wakacji w Japonii, NOËP - łotewski twórca działający w gatunku muzyki elektronicznej, brytyjski duet The KVB oraz Liv - zwycięzca konkursu 2track na rework kompozycji zespołu.Źródło: PIAS Poland

Pokrewne wątki:

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Zremiksowany Robert Cichy

2021-11-27

Wczoraj ukazała się płyta Roberta Cichego "3 & remixed".

Czytaj więcej...

Inga Mejer przedstawiła 'Afrodytę'

2021-11-27

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.

Czytaj więcej...

Zapal Ruskiefajki

2021-11-26

Po debiutanckim singlu „Szatan kazał tańczyć”, który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, a także featach u Kartky’ego, Majora SPZ i innych reprezentantów sceny hip-hopowej, nadszedł jej czas. Ruskiefajki zapowiada swój pierwszy album.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania