Newsy muzyczne

Dom Kultury Victoria Otwiera Się W Warszawie

"Dom Kultury Victoria" to cykl spotkań muzycznych i teatralnych, które będą odbywać w sali koncertowej hotelu Sofitel Victoria, od grudnia 2014 do końca czerwca 2015.

Z uwagi na wyjątkowe miejsce chcemy, aby w przeciwieństwie do popularnych obecnie festiwali i stadionowych imprez, umożliwić przede wszystkim uważne posłuchanie w kameralnej i jednak niecodziennej atmosferze tego, co ma do zaproponowania artysta oraz umożliwienie mu nawiązania jak najbliższego kontaktu z publicznością. W doborze wykonawców nie jest najważniejsza popularność na listach przebojów, lecz ciekawa muzyka z dobrym tekstem i indywidualność artysty, taką samą zasadę przyjęliśmy przy doborze spektakli teatralnych.

Wśród gwiazd, które już potwierdziły swoją obecność na naszych spotkaniach są m.in. Urszula Dudziak, Skubas, Maciej Maleńczuk &Psychodancing, Kazik & kwartet ProForma, Raz Dwa Trzy, Czerwone Gitary, Małgorzata Walewska i inni. Rolę kierownika tego Domu Kultury będzie pełnić Artur Orzech.

Poza doznaniami muzycznymi, Hotel Victoria chce zapewnić Państwu wyjątkowe doznania smakowe. Specjalnie dla gości naszych wydarzeń muzyczno-teatralnych, przygotowano ofertę ekskluzywnej kolacji w restauracji LE VICTORIA BRASSERIE MODERNE pod batutą Szefa Kuchni Macieja Majewskiego, gdzie czeka na Państwa wspaniała uczta złożona z trzech dań + wybrany aperitif w cenie 265 zł za os. Bardzo gorąco zachęcamy do skorzystania z tej niezwykłej opcji.

2014
1 grudnia , godz. 20:00 "Boeing Boeing", reż. Gabriel Gietzky - spektakl teatralny
8 grudnia, godz. 20:00 Urszula Dudziak - koncert, Gościnnie - Skubas

2015
11 stycznia, godz. 20:00, Małgorzata Walewska - koncert kolęd
13 lutego, godz. 20:00, Bal Walentynkowy
23 lutego, godz. 20:00, Kazik & kwartet ProForma - koncert
27 lutego, godz. 20:00, Maciej Maleńczuk & Psychodancing - koncert
3 marca, godz. 20:00, Czerwone Gitary - 50 lat na scenie! - koncert jubileuszowy
9 marca, godz. 20:00, Raz Dwa Trzy – koncert


Źródło: MJM Music

Mioush zapowiedział jubileuszową trasę koncertową

2021-05-09

Miuosh obchodzi XX-lecie działalności. Z tej okazji ogłosił koncerty w 10 miastach.

Czytaj więcej...

Reedycja słynnej 'koncertówki' Motörhead

2021-05-08

25 czerwca do sprzedaży trafi reedycja albumu ‘No Sleep ‘Til Hammersmith’ Motörhead z 1981 roku.

Czytaj więcej...

Yann Tiersen zapowiada nową płytę

2021-05-08

Yann Tiersen ogłosił szczegóły nowego albumu i podzielił się pierwszym zwiastunem muzycznym "Ker al Loch". Krążek zatytułowany „Kerber" ukaże się 27 sierpnia nakładem wytwórni Mute.

Czytaj więcej...

Warszawskie Combo Taneczne wyda nową płytę

2021-05-07

21 maja ukaże się nowy album Warszawskiego Combo Tanecznego i Kapeli Zdzisława Kwapińskiego "Skarałeś Mnie Boże".

Czytaj więcej...

Druga zapowiedź drugiej płyty warszawskiego Pale Mannequin

2021-05-07

"Scattered" to drugi singel promujący nadchodzące wydawnictwo warszawskiego Pale Mannequin - "Colours of Continuity". Premiera albumu odbędzie się 21 maja.

Czytaj więcej...

Kosmiczna premiera nowego singla Coldplay

2021-05-07

Dzisiaj odbyła się premiera długo wyczekiwanego nowego singla Coldplay. Z okazji premiery "High Power", zespół połączył się w ramach pozaziemskiego chatu wideo z francuskim astronautą z ESA, Thomasem Pesquetem, który obecnie przebywa na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Czytaj więcej...

Mocne uderzenie Kultu

2021-05-07

Ukazał się pierwszy singel zapowiadający nową płytę grupy Kult "Ostatnia płyta". Album promuje jeden z najodważniejszych utworów w dorobku zespołu - "Wiara".

Czytaj więcej...

Dziś premiera nowej płyty Michała Szczerbca

2021-05-07

"Przyjdzie na ciebie czas" to czwarta płyta w dorobku gitarzysty, kompozytora i aktora Michała Szczerbca. Album dziś trafił do sklepów. Z tej okazji artysta opublikował nowy klip do utworu tytułowego.

Czytaj więcej...

Kolejny singel z nowej płyty Mariusza Dudy

2021-05-06

Znany z Riverside i Lunatic Soul - Mariusz Duda, postanowił swój najnowszy solowy album wydać w dość kontrowersyjny sposób umieszczając nagrania najpierw w całości w sieci, a teraz wydając je jedynie na kasetach magnetofonowych. Na serwisie YT pojawiło się video do najnowszego singla „Escape Pod”.

Czytaj więcej...

Paradise Lost zagra w Krakowie

2021-05-06

Brytyjscy klasycy mrocznego metalu wystąpią 16 września w krakowskim Hype Parku.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania