Newsy muzyczne

Skubas I Urszula Dudziak Na Wspólnym Koncercie

8 grudnia w sali koncertowej hotelu Victoria w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert Urszuli Dudziak. Gościnnie wystąpi Skubas.

Będzie to wydarzenie z cyklu kameralnych spotkań muzycznych pod nazwą „Dom Kultury Victoria”,które będą odbywać się od grudnia 2014 do końca czerwca 2015. O doborze wykonawców nie decydowała tzw. popularność na listach przebojów, lecz przede wszystkim ciekawa muzyka z dobrym tekstem i indywidualność artysty.  

Wśród gwiazd, które już potwierdziły swoją obecność na naszych spotkaniach są m.in. Urszula Dudziak, Skubas, Maciej Maleńczuk &Psychodancing, Kazik & kwartet ProForma, Raz Dwa Trzy, Czerwone Gitary i inni. Rolę kierownika tego Domu Kultury będzie pełnić Artur Orzech.

Poza doznaniami muzycznymi, Hotel Victoria chce zapewnić Państwu wyjątkowe doznania smakowe. Specjalnie dla gości naszych wydarzeń muzyczno-teatralnych, przygotowano ofertę ekskluzywnej kolacji w restauracji  LE VICTORIA BRASSERIE MODERNE pod batutą Szefa Kuchni Macieja Majewskiego, gdzie czeka na Państwa wspaniała uczta złożona z trzech dań + wybrany aperitif w cenie 265 zł za os. Bardzo gorąco zachęcamy do skorzystania z tej niezwykłej opcji.

2014
8 grudnia, godz. 20:00 Urszula Dudziak - koncert, Gościnnie - Skubas

2015
13 lutego, godz. 20:00, Bal Walentynkowy
23 lutego, godz. 20:00, Kazik & kwartet ProForma - koncert
27 lutego, godz. 20:00, Maciej Maleńczuk & Psychodancing - koncert
3 marca, godz. 20:00, Czerwone Gitary - 50 lat na scenie! - koncert jubileuszowy
9 marca, godz. 20:00, Raz Dwa Trzy – koncert

Program jest cały czas rozszerzany. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych wydarzeniach. Bilety dostępne na EVENTIM.PL.


Urszula Dudziak - czołowa postać współczesnej wokalistyki. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi sławami, jak m.in.: Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Jaco Pastorius, Ron Carter, Michael Brecker, Flora Purim, Nina Simone, Carmen McRae, Dee Dee Bridgewater, Sting czy Lionel Hampton. Niezwykła osobowość, z jeszcze bardziej niezwykłą historią, niecodzienną skalą głosu, swobodą i perfekcją intonacji oraz oryginalną techniką wokalną, które pozwoliły Jej zyskać opinię artystki niezwykle oryginalnej i kreatywnej. Każdy z koncertów to spotkanie z pełnymi humoru, dystansu do świata i siebie samej historiami, spotkanie z muzyką, która zawojowała świat.

Skubas to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu, do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem, tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. Jego najnowszy utwór, „Nie mam dla Ciebie miłości” podbija stacje radiowe i błyskawicznie zajął 1 miejsce na Liście Przebojów PR 3.

Zmarł Dusty Hill z ZZ Top

2021-07-28

Grupa ZZ Top poinformowała o śmierci basisty Dusty'ego Hilla.

Czytaj więcej...

Iggy Pop na OFF Festivalu 2022

2021-07-28

Iggy Pop, Bikini Kill, Yves Tumor & Its Band, The Armed, Mdou Moctar, Erika de Casier, Squid, Pi’erre Bourne, Yard Act i Natalie Bergman przyjadą do Katowic na OFF Festival 2022.

Czytaj więcej...

WaluśKraksaKryzys na letniej trasie po Polsce

2021-07-28

29 lipca na Pol'and'Rock Festival rozpocznie się trasa grupy WaluśKraksaKryzys.

Czytaj więcej...

Clödie chce coraz więcej

2021-07-28

Clödie wydała nowy singel zatytułowany "Coraz więcej chcę".

Czytaj więcej...

Joey Jordison nie żyje

2021-07-28

W wieku 46 lat zmarł we śnie współzałożyciel i były perkusista grupy Slipknot Joey Jordison.

Czytaj więcej...

Nowa płyta Slasha w Gibson Records

2021-07-27

Nowa płyta gitarzysty grupy Guns n'Roses ukaże się w barwach nowej wytwórni Gibson Records.

Czytaj więcej...

Sensualny klip Mary Komasy

2021-07-27

Utwór i sensualny klip „Pull Me Up” to celebracja miłości, dotyku, seksu i namiętności. Mary Komasa pokazuje te emocje w charakterystycznej dla siebie wysublimowanej, zmysłowej formie.

Czytaj więcej...

Beck wystąpi w Warszawie

2021-07-27

Autor utworu “Loser” - jednego z największych hitów lat 90., zdobywca ośmiu nagród Grammy, niekwestionowana legenda amerykańskiej muzyki - Beck Hansen w ramach europejskiej trasy koncertowej nareszcie zaprezentuje swój materiał polskiej publiczności.

Czytaj więcej...

BAiKA zapowiada drugi album

2021-07-27

Ukazał się singel "Kradziej", który jest pierwszą zapowiedzią nowej płyty duetu BAiKA, w skład którego wchodzą: kompozytor i instrumentalista Piotr Banach oraz wokalistka Katarzyna ‘Kafi’ Sondej.

Czytaj więcej...

Warszawska Fera w drodze nad 'Morze'

2021-07-26

Ukazał się singel "Podejdź" zapowiadający debiutancki mini-album warszawskiej grupy Fera zatytułowany "Morze".

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania